dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z windą, przy ulicy Podwisłocze. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł47 m² 10 407,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | 47,08 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,08 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Wykończone z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

479 000 zł66 m² 7 214 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe 66,40 m2 na ulicy Dąbrowskiego. 5 piętro w bloku 10 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Pobitno,Rzeszów

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 na osiedlu Pobitno na ulicy Mazurskiej. 2 piętro w niskim bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 200 zł58 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe 58 m2 na osiedlu Projektant na ulicy Krajobrazowej. Wysoki parter w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z salonu z przejściem do kuchni oraz wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł39 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 39,27 m2, znajdujące się na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Cichej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naruszewicza

Śródmieście,Rzeszów

1 400 000 zł168 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Apartament 168 m2 wysoki standard w ścisłym centrum w Rzeszowie. Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia przestronny i komfortowy apartament w samym centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Firma: joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone i utrzymane na najwyższym poziomie. Jeżeli jesteś Klientem który, poszukuje mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł30 m² 10 193,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,92 m2 zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

3 600 zł79 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu czterokokojowe mieszkania w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej. Nieruchomość o powierzchni 79 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

494 000 zł48 m² 10 311 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Solińskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł73 m² 9 536,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe na ul. Gromskiego. Mieszkanie 73,3m2 o przemyślanym układzie posiada 2 duże osobne pokoje, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnej kawalerki w centrum miasta? Mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę! Przedstawiamy ofertę wynajmu bardzo atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 35 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pułaskiego,Rzeszów

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 50m2 | ul. Pułaskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50 m2. Położone jest na piątym piętrze w wysokim bloku z windą, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na pokoje lub do zamieszkania. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Świętojańskiej. Nieruchomość jest usytuowana na parterze. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

499 000 zł65 m² 7 641,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 65,3 m2 | ul. Sportowa | Rzeszów Prezentowane 4 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 65,3 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widokowa

Krakowska-Południe,Rzeszów

635 000 zł56 m² 11 238,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia państwu Mieszkanie Klimatyzowane o powierzchni 56,6 m2. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji na osiedlu Projektant. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

598 000 zł51 m² 11 620,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania śliczne mieszkanie 4 pokojowe wraz z balkonem i komórką lokatorską na osiedlu Miła Park. Mieszkanie o powierzchni 51,46 m2. Dodatkowo posiada balkon o powierzchni 7,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemieńskiego

Staromieście,Rzeszów

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: 2 pokoje 56m2 bezpieczny najem przestrony układ jasne wnętrza 2 zadaszone balkony spokojna okolica komórka lokatorska szybki dojazd do centrum miejsce parkingowe w parkingu podziemnym opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe, przestronne mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Niecia. Nieruchomość o powierzchni 62 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

450 000 zł50 m² 8 946,32 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie własnościowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Drabinianka (ul. Graniczna 8). Dwa osobne pokoje sprawdzą się idealne pod inwestycje i wynajem. Mieszkanie o powierzchni 50,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł29 m² 10 024,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,83 m2 zlokalizowane przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł51 m² 9 178,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10 m2 zlokalizowane przy ul. Targowej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

468 000 zł61 m² 7 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m2 po podłodze (52m2- pow użytkowej), znajdujące się na drugim pietrze w niskim bloku na ogrodzonym kameralnym osiedlu w Malawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoffmanowej

Pułaskiego,Rzeszów

390 000 zł35 m² 11 076,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie zarezerwowane Duża kawalerka o powierzchni 35,21 m2. Położona na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym bez windy. Blok oddany do użytkowania w 2012 r. Do mieszkania przynależny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł66 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Proszę biura nieruchomości o nie dzwonienie! Przy zakupie gotówka możliwość negocjacji ceny. Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe- 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 54 m2 ( powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

305 000 zł30 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 29,92m2 - piętro 2/10 - blok z windą - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój. Całość o powierzchni 51 m2. Niski blok, piętro drugie z trzech. Wszystko fabrycznie nowe, lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Strażackiej o powierzchni 59 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane w niskim 4-piętrowym bloku z roku 1976. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują komfortowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł49 m² 9 819,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Central Office prezentuje wykończone w nowoczesnym stylu mieszkanie położone na parterze w nowej inwestycji w Krasnym na granicy z Rzeszowem. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

490 480 zł62 m² 7 970,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe do odbioru! 0% podatku pcc - 0% prowizji - zakup od dewelopera Prezentowane mieszkanie (C3-0-13) ma powierzchnię 61.54 m2 z ekspozycją południową ,składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widokowa

Projektant,Rzeszów

478 000 zł59 m² 8 431,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz i Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Widokowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Projektant,Rzeszów

740 000 zł77 m² 9 609,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

***rezerwacja*** Wyłącznie w biurze Central Office! Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie na Os. Projektant- ul. Korczyńska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

630 000 zł48 m² 13 166,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokoje * 47,85 m2 * IV piętro * komórka lokatorska * miejsce postojowe w garażu podziemnym * Lenartowicza opis: - mieszkanie o powierzchni 47,85 m2 - piętro: 4/10 - blok oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w kompleksie mieszkaniowym Dzielnica Parkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

360 000 zł46 m² 7 836,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | 45,94m2 | Króla Augusta | Rzeszów Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,94m2, położone na parterze w niskim bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

450 000 zł40 m² 11 307 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie os. Dąbrowskiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 39,8m2 - piętro 3 - ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Drabinianka,Rzeszów

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Rzeszowie os. Drabiniaka ul. Cicha mieszkanie jak nowe! po generalnym remoncie! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 40m2 -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij