dowolna

Mieszkania bezczynszowe Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ekologiczna

Staromieście,Rzeszów

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Ekologicznej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze + użytkowe poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł131 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego, zadbanego mieszkania z działką? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 131,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

519 000 zł55 m² 9 373,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,37 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z windą, który jest w trakcie budowy planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

464 505 zł54 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,70 m + ogród 60-120 m2 położone w kameralnej zabudowie szeregowej w północnej części Rzeszów przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 698,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,36m2 położone zaledwie kilka minut od Rzeszowa! istnieje możliwość aranżacji mieszkania na 3 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staromieście,Rzeszów

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56.20 m2 z ogrodem o powierzchni 30 m2 (A1) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z osobnym wejściem w zabudowie szeregowej przy ulicy Alfreda Potockiego - Załęże. Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

499 000 zł61 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 4 pokojowe w niskiej zabudowie szeregowej, na nowym, ogrodzonym osiedlu. Cechy inwestycji: - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

489 000 zł53 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 3 pokojowe, w niskiej zabudowie szeregowej z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z poddaszem - Rzeszów, osiedle Miłocin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji na spokojnym osiedlu Miłocin. Kameralna zabudowa (tylko 16 segmentów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,65 m2 + balkon 5,49 m2 na 1 piętrze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje Mmeszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,88 m2 + ogródek ok 75 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

449 000 zł54 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,58 m2 + ogródek 31,04 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja na Miłocinie (16 segmentów). Idealna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa i strefy ekonomicznej. Oferta dotyczy mieszkania na 1 piętrze z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł53 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem - Rzeszów, ul. Wieniawskiego Mieszkanie o powierzchni 53,12 m położone na parterze z prywatnym ogrodem to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 62,19 m2 do którego przynależy wysokie poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Mieszkanie własnościowe, 64m2 na parterze w zabudowie szeregowej. Dodatkowo miejsce parkingowe oraz ogródek 30m2. Bezczynszowe- opłata dla zarządcy wspólnoty ok 280zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

459 000 zł51 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej w północno-zachodniej części Rzeszowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m z prywatnym, skrajnym ogrodem o powierzchni 57,13 m . Mieszkanie znajduję się przy ul. Lwowskiej z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m z prywatnym, skrajnym ogrodem o powierzchni 57,13 m . Mieszkanie znajduję się administracyjnie w Malawie, blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,70 m z prywatnym ogrodem, w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 699,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,88m2 położone zaledwie kilka minut od Rzeszowa! istnieje możliwość aranżacji mieszkania na 4 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania w II etapie inwestycji przy ul Wieniawskiego w Rzeszowie. Oferta dotyczy 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 61,07 m2 na 1 piętrze z balkonem. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 48 m z narożnym ogrodem 65 m | Drabinianka Rzeszów Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, zlokalizowaną w Rzeszowie, przy ul. Ekologicznej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł60 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,98 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się administracyjnie w Malawie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 53,40 m z ogrodem zlokalizowane blisko ul. Lwowskiej adm. Krasne. Podstawowe informacje : mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

463 505 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe W stanie deweloperskim | 3 pokoje | prywatny balkon Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 54,53 m z dużym balkonem. Kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staromieście,Rzeszów

799 000 zł79 m² 10 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż położone we wschodniej części Rzeszowa przy ul. Marcina Filipa, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

439 000 zł50 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 49,83 m2 w nowopowstałym osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zalesie,Rzeszów

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Rzeszowa- zalesie. To idealna inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szkolna

Pobitno,Rzeszów

469 000 zł48 m² 9 730,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2-pokojowe 48,2 m gotowe do wprowadzenia umeblowane salon Z aneksem kuchennym bezczynszowe ogródek piwnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

519 000 zł55 m² 9 373,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant - Rzeszów, ul. Nowosądecka! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 55,37 m2, położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

728 595 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty mieszkanie 4-pokojowe bezczynszowe nowoczesne technologie gwarancja dewelopera bezpieczny zakup Idealne Miejsce Dla Rodzin - 4-pokojowe Dwupoziomowe Mieszkanie w Dzielnicy Budziwój Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

388 647 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez czynszu! 30 m blisko centrum - Lwowska, rzeszów home profi Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miłocin,Rzeszów

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z poddaszem - Rzeszów, osiedle Miłocin Nowoczesna inwestycja na Miłocinie (16 segmentów). Idealna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum i strefy ekonomicznej. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycje mieszkań w zabudowie szeregowej na północno-zachodniej części Rzeszowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

469 000 zł53 m² 8 829 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej wraz z przynależnym dużym narożnym ogrodem. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Załęże,Rzeszów

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z osobnym wejściem w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Alfreda Potockiego - Załęże. Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,30 m2 na parterze z przynależnym ogrodem to świetna propozycja dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij