dowolna

Apartamenty Rzeszów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

581 500 zł34,15 m² 17 027,82 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Home profi Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kopisto, w inwestycji Apartamenty Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,50 m² 10 825,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 77,5 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w bloku z windą, na kameralnym osiedlu na Słocinie. Jest to jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł50 m² 14 560 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 50 m2 , który znajduje się na parterze na Paderewskiego Park. To przestronne, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze z windą , co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

602 888 zł44,33 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 44,33 m , położonego w prestiżowym kompleksie Lwowska 33. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 310 zł55,45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe 55,45 m + 60m taras Rzeszów, ul. Makuszyńskiego (stan deweloperski, 2024 r.) KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 2% zakup bezpośrednio od dewelopera (faktura VAT).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 945 zł28,41 m² 13 373,64 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości home profi ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego w nowoczesnej inwestycji restower , zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł136 m² 6 242,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż w pełni funkcjonujący, gotowy do przejęcia biznes najmu krótkoterminowego zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,13 m2 w stanie deweloperskim Z ogrodem 52,32 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena - Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.47 m2 usytuowane na 1 piętrze szeregowca. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł62,12 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,12 m z dużym schowkiem, zlokalizowane na piętrze w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 32 m | 10 piętro (ostatnie) | ul. Pelczara | Nowe Miasto Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na osiedlu Nowe Miasto przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 43 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Kamienica Park przy ul. Powstańców Śląskich, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone przy ul. Dębickiej, zaledwie 5 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość dwupoziomowa, posiada betonowe schody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z klimatyzacją w nowoczesnej bryle z ogródkiem i garażem - kameralne osiedle, ul. Budziwojska Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł48 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie w kompleksie mieszkaniowym skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 48m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,59 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na wynajem elegancki, nowoczesny apartament 3-pokojowy o powierzchni 62 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Olszynki Park. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowym bloku, na ulicy Małopolskiej 1 Mieszkanie nowe w dobrym standardzie, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

459 256 zł33,04 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Olszynki Park, ul. Fryderyka Szopena, rzeszów Lokalizacja: olszynki Park prestiżowa inwestycja w samym centrum Rzeszowa, tuż obok Filharmonii Podkarpackiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż na przy ul. Magórskiej w Rzeszowie, położonego w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł123 m² 15 203,25 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Capital Towers w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 123 m2, usytuowane jest na 21 piętrze w bloku z windą z 2020 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowoczesne Mieszkanie 62 m z Narożnym Ogrodem - ul. Ropczycka w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu nowego budownictwa, prywatnej przestrzeni zielonej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł124,50 m² 14 859,44 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy apartament w Capital Towers o powierzchni 124,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 54 m po generalnym remoncie, zlokalizowane w Śródmieściu al. Powstańców Warszawy, 2. piętro. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 720 zł86,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:25/41

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67,18 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: wolne od 1 lipca: do wynajęcia luksusowy apartament w centrum Rzeszowa. Nigdy wcześniej niezamieszkały, elegancko urządzony zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,33 m² 15 392,64 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 38,33 m2 mieszkanie w prestiżowym osiedlu z widokiem na rzekę Wisłok. W pełni wykończone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się - możesz zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,23 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 941 zł65,03 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 29m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 zł35 m² 61,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy Al.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 34,68m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 350 zł71,50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania W43 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 41 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł106,05 m² 8 760,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 106,05 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,09 m² 12 996,46 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Rzeszowie - krakovska. Ten nowoczesny apartament to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 3 lub 5 oddzielnymi sypialniami! Ilość pokoi zależna od potrzeb przyszłego właściciela, a dzięki odpowiedniemu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

459 256 zł33,04 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania N31 o powierzchni 33,04 m2 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,47 m² 8 831,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Możlwiość prezentacji po 10.05.2026 r. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie (90,47 m ) z własnym ogrodem i tarasem! Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowy apartament, wykończony w wysokim standardzie przy al. Kopisto w Rzeszowie (apartamenty Zamkowe).

Szczegóły ogłoszenia

1 065 750 zł73,50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73,5 m , położonego na dziewiątym (ostatnim) piętrze nowoczesnego.