dowolna

Apartamenty Rzeszów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Aroniowa

Drabinianka,Rzeszów

638 597 zł120 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 120,49 m2 przy ulicy Aroniowej w Rzeszowie. Z Dwoma Balkonami i Dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rzeszów

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Al. Sikorskiego Rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. W pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje apartament o powierzchni 37m2, zlokalizowany na 9. piętrze prestiżowego Budynku Capital Towers w centrum Rzeszowa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

1 200 000 zł137 m² 8 784,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyłącznie w naszej ofercie - do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną na 3 kondygnacjach, stanowiących pion niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

559 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę ekskluzywnego apartamentu o podwyższonym standardzie zlokalizowanego przy ulicy Myśliwskiej w malowniczej dzielnicy Miłocin, rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 900 zł51 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w nowym budynku capital towers - 2 min od centrum - miejsce parkingowe w garażu podziemnym W cenie! Dostępne od zaraz! Biuro nieruchomości dk Brokers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

796 496 zł59 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową ofertę Na Miarę Nieruchomości! Zapraszamy do nabycia mieszkania z świetnym widokiem na urokliwą rzekę w nowym kompleksie mieszkaniowym stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłocińska

Miłocin,Rzeszów

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokoje + gabinet * 61,00 m2 powierzchni użytkowej * balkon 15 m2 * garaż jednostanowiskowy 19,50 m2 * komórka lokatorska 12,40 m2 * miejsce postojowe na zewnątrz * Miłocińska opis: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

1 990 000 zł123 m² 16 167 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament w centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na najwyzszej 24-tej kondygnacji wieżowca Capital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 0 lipca! Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 32m2 , zlokalizowanym przy ulicy Graniczna , w kompleksie Nova Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 450 zł48 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe i nigdy niezamieszkałe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 47,55m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 019 287 zł73 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

2 349 900 zł118 m² 19 914,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 118 m2 i usytuowane jest na 5 i 6 piętrze na osiedlu Capital Towers w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 550 zł35 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe i nigdy niezamieszkałe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe II" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 34,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawiszy,Rzeszów

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu przestronny, czteropokojowy apartament o powierzchni 130 m2. Lokal położony jest na 14 - najwyższym piętrze w bloku z 2015 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

2 450 zł66 m² 37,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości mam przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 2 pokojowy apartament położony na parterze niskiego budynku wielorodzinnego. Apartament posiada powierzchnię ok. 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

2 300 zł35 m² 45,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne i stylowe mieszkanie, położone na 12 piętrze w apartamentowcu skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Na łączną powierzchnię 34,66m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 499 zł35 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe i nigdy niezamieszkałe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe II" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 34,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - p okojowe mieszkanie o pow. 47 m 2 przy ulicy Granicznej na osiedlu Drabinianka w nowej inwestycji nova graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Rzeszów

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu nowe nigdy nie zamieszkałe do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m 2 przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł44 m² 50,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Nieruchomość o powierzchni 43,58 m2 usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Staroniwa,Rzeszów

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie 2-pokojowe z cudownym widokiem na panoramę w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowany na 16 piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Nowe Miasto,Rzeszów

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywny Apartament w Centrum Rzeszowa z Widokiem na Millenium Hall Gotowy do natychmiastowego zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 3 pokojowy apartament o powierzchni 64 m2 zlokalizowany w Centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze, inwestycja "capital towers".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 599 zł48 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Powstańców Warszawy

Drabinianka,Rzeszów

5 900 zł91 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy zupełnie nowy apartament - 4 pokojowy Z narożnym balkonem, 2 miejscami postojowymi w garażu oraz komórką lokatorską. Położony w wygodnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 urządzone w nowoczesnym stylu. Mieszkanie znajduje się w nowo powstałym bloku Apartamenty Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 3 5 m2 usytuowana jest na siódmym piętrze. Przestronne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Centrum,Rzeszów

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 przy ulicy Lubelskiej na osiedlu Bella Dolina. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Słocina,Rzeszów

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Oferta Na wyłączność nie szukaj nigdzie indziej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Centrum,Rzeszów

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

2 450 zł66 m² 37,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości mam przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 2 pokojowy apartament położony na piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Apartament posiada powierzchnię 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

2 450 zł55 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości mam przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 2 pokojowy, dwupoziomowy apartament położony na 2 piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Apartament posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

890 000 zł78 m² 11 444 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 3 pokoje * 77,77 m2 * V piętro * taras 31,44 m2 * komórka lokatorska * miejsce postojowe * ul. Paderewskiego * Dzielnica Parkowa opis: - apartament o powierzchni 77,77 m2 - piętro: 5/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości wms na wynajem pachnące nowością, nigdy nie zamieszkałe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Panoramiczna

Franciszka Kotuli,Rzeszów

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Panoramicznej na osiedlu Franciszka Kotuli. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Staromieście,Rzeszów

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia. Nieruchomość o powierzchni 40 m2 u sytuowana jest na parterze na.