dowolna

Apartamenty Rzeszów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł64 m² 9 923,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia wyjątkową inwestycję realizowaną w południowej, mocno rozwijającej się części Rzeszowa - przy ulicy Legionistów. Koncepcja zakłada budowę dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł41 m² 59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie ul. Grabskiego z klimatyzacją. Mieszkanie w nowym budynku tuż nad Wisłokiem - blisko centrum miasta, terenów rekreacyjnych i przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Projektant,Rzeszów

619 000 zł65 m² 9 587,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie - 64,56 m , Rzeszów, os. Projektant. Nieruchomość sprzedawana na cesji - dopytaj o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł64 m² 9 923,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 4 pokojowe, niespełna 65-cio metrowe mieszkanie z ogrodem, wchodzące w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium realizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plenerowa

Staroniwa,Rzeszów

3 300 zł63 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z garażem w Rzeszowie do wynajęcia! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3-pokojowy apartament usytuowany na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

449 500 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31 m Rzeszów, ul. Wołyńska Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części Rzeszowa. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Architektów,Rzeszów

655 000 zł56 m² 11 630 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż M3 ul. Architektów Rzeszów Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum? A może szukasz mieszkania pod inwestycję? to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

2 490 zł48 m² 51,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres przedstawia do wynajęcia nowe, komfortowo wykończone mieszkanie z klimatyzacją i garażem podziemnym - położone w kompleksie mieszkaniowym Wikana Square przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zimowit

Zalesie,Rzeszów

737 000 zł62 m² 11 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam Sprzedaż bez posrednika, oferta sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Zimowit na osiedlu Zalesie. Nieruchomość w standradzie apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 399 zł31 m² 77,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu zaprojektowane i komfortowo wykończone mieszkanie z klimatyzacją w kompleksie mieszkaniowym capital tower przy ul.Podwisłocze w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

400 260 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 38,12 m z balkonem, położony na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 550 zł39 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe w nowym kompleksie mieszkaniowym "nova graniczna" przy ul.Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38,96m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krasne,Rzeszów

404 153 zł45 m² 9 078,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 44,52 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Projektant,Rzeszów

507 501 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 54,57 m z loggią, położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

381 465 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 36,33 m z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krasne,Rzeszów

373 415 zł40 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu apartamentu w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 40m2 przy Al. Mjr. Wacława Kopisto w inwestycji Apartamenty Zamkowe II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł68 m² 8 744,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie na inwestycji parterowe mieszkanie. Lokal o powierzchni ok. 68,5 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

2 450 zł66 m² 37,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości mam przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 2 pokojowy apartament położony na piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Apartament posiada powierzchnię 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

2 320 zł45 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu jasne, przestronne mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Tarasach Nad Zalewem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł48 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ul. Kopisto 11, apartamenty Zamkowe. Mieszkanie o powierzchni 47,8m2, 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

909 000 zł103 m² 8 813,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Zalesie,Rzeszów

331 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

449 514 zł44 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji mieszkań przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mieszka I,Rzeszów

540 000 zł41 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie na ul. Kopisto komfort i bezpieczeństwo w doskonałej lokalizacji Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Kopisto, w sercu Rzeszowa, w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

1 600 zł26 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dobry adres prezentuje zupełnie nowe komfortowe mieszkanie 1 pokojowe położone na os. Wilkowyja - przy ul.Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 25,90m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Staromieście,Rzeszów

410 000 zł32 m² 12 885 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atuty mieszkania: nowoczesne budownictwo: budynek wykończony w wysokim standardzie. Usytuowanie południowo-wschodnie: naturalne oświetlenie przez cały dzień, bez nadmiernego nagrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 200 zł35 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku z windą w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" przy ul.Kopisto w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potokowa

Staroniwa,Rzeszów

750 000 zł59 m² 12 673 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie urządzone ze smakiem, z dobrej jakości materiałów. Biuro Nieruchomości dk Brokers prezentuje komfortowo urządzone o powierzchni ok. 59,18 m2, zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 750 zł64 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjne 4 - pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym w apartamentowcu "bulwary Park" przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o pow. 64,29m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

3 300 zł47 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe wykończone, w pięknym stylu mieszkanie na wynajem! Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia klimatyzowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

1 600 zł26 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Projektant,Rzeszów

541 512 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z balkonem, położony na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Piastów,Rzeszów

445 000 zł50 m² 8 846,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3m2, ulokowane na trzecim piętrze, przy ul. Dąbrowskiego tuż obok Instytutu Muzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w centrum Rzeszowa inwestycja Apartamenty Zamkowe II Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

495 000 zł36 m² 13 803,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,85 m2 nieopodal ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

659 000 zł83 m² 7 934,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

488 000 zł38 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,40 m wraz z miejscem postojowym w garażu na osiedlu Słocina ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

395 000 zł40 m² 9 765,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Zalety inwestycji: - doskonałe połączenie komunikacyjne.