dowolna

Apartamenty Rzeszów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,65 m2 znajdujące się w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

478 990 zł55 m² 8 777,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna, kameralna zabudowa szeregowa powstająca w spokojnej i zielonej części Rzeszowa to idealna propozycja dla osób szukających połączenia komfortu życia w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Prosper Home do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Apartamentowcu z dużym balkonem! Rzeszów ul.Graniczna! SZUKASZ WYGODNEGO MIESZKANIA W ŚWIETNIEJ LOKALIZACJI? MAMY COŚ DLA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Staromieście,Rzeszów

2 300 zł64 m² 36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

W ofercie biura Prosper Home Do wynajęcia mieszkanie 64m2 os. Skyres ul. Warszawska opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 64m2 - piętro 11 - blok z windą - wynajem: 2300zł + ok.1500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł60 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, pierwszego lokum lub atrakcyjnej inwestycji pod wynajem? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

1 950 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 1 pokojowy apartament położony na 1 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Apartament posiada powierzchnię ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

427 464 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,58 m z balkonem, położony na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Drabinianka,Rzeszów

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem położone na osiedlu Drabinianka przy ul. Grabskiego. Nieruchomość o powierzchni 44 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Drabinianka,Rzeszów

1 180 000 zł131 m² 8 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu ofert ę kameralnego osiedla przy ul. Kwiatkowskiego gdzie wysoki standard deweloperski i zastosowane nowoczesne technologie pozwolą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Zawiszy,Rzeszów

975 000 zł96 m² 10 194,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 95,64 m z narożnym balkonem, położone w rozwojowej dzielnicy, z obłędnym widokiem na całe miasto. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pięknie urządzone, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku z 2 windami. Usytuowany w kompleksie mieszkaniowym Bryksy przy Ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

812 420 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego apartamentu w sercu Rzeszowa, który łączy prestiż, komfort i niesamowite widoki? Mam przyjemność zaprezentować unikalną nieruchomość z widokiem na Żwirownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Biała,Rzeszów

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy u l. Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Rzeszów

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 4. piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe, umeblowane mieszkanie w apartamentowcu z 2025 r. salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Opłata plus czynsz ok 400 zł. oraz energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem wyjątkowego mieszkania na Panoramie Kwiatkowskiego: 60 m2 kuchnia plus 3 pokoje, łazienka, wc, garderoba. Balkon 23 m2 Prestiżowa lokalizacja. Dla kogo? Idealne dla Klienta biznesowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Staromieście,Rzeszów

682 395 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na północy miasta w Zaczerniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

2 250 zł46 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z 30 m2 narożnym balkonem z widokiem na park, zlokalizowane na prestiżowej Dzielnicy Parkowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

646 407 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 72,63 m z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

510 975 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane po północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł65 m² 9 380,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 4 pokojowe, niespełna 65-cio metrowe mieszkanie z ogrodem, wchodzące w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium realizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

1 015 700 zł73 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

896 140 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka premium 2-pokojowa ul. Borowa, rzeszów Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Borowa, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

626 888 zł68 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,14 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Rzeszów

2 950 zł62 m² 47,58 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w kompleksie mieszkaniowym "bulwary Park" przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

648 450 zł51 m² 12 827,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 50.55 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 37,77 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

580 490 zł44 m² 13 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 43,50 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 600 zł54 m² 48,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

648 450 zł51 m² 12 827,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

689 640 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 65,68 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Staroniwa,Rzeszów

577 300 zł55 m² 10 561,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,66 m2 usytuowane na parterze z ogródkiem o powierzchni 79,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

899 000 zł73 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane w kameralnym budynku usługowo-mieszkalnym przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia w centrum Rzeszowa Lokalizacja: ul. Kopisto, centrum Rzeszowa Opis: nieruchomość znajduje się na 6 piętrze Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 101 120 zł71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,04 m , zlokalizowane na 11. piętrze prestiżowego kompleksu Capital Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Budziwój,Rzeszów

609 000 zł64 m² 9 457,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu czteropokojowy apartament o metrażu 64,39m2 z tarasem (24,3m2), ogródkiem (45,3m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 620 000 zł133 m² 12 180,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy Penthouse 133 m | Ostatnie Piętro | Apartament | Panoramiczne Przeszklenia Na sprzedaż wyjątkowy penthouse klasy premium o powierzchni 133 m , położony na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krasne,Rzeszów

373 415 zł40 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.