dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

485 000 zł52 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na parterze o powierzchni 52,38 m2 z przynależnym ogrodem ok 38 m2 i jednym miejscem postojowym w cenie mieszkania. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł60 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2 z narożnym tarasem, zlokalizowane, przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

535 000 zł46 m² 11 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Staszica/ Hetmańska, rzeszów! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 46,28 m2 przy ul. Staszica w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

491 114 zł58 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 58,12 m2, usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Nowym Mieście na ul. Popiełuszki 14. Powierzchnia 50m2, liczba pokoi 3 (jeden z nich jest przechodni) plus kuchnia i łazienka, piętro 9. Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

535 000 zł46 m² 11 555,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,3 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 234 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,11 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie - Dzielnica zalesie/słocina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł90 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł46 m² 11 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje mieszkanie o powierzchni 46,2 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Staszica. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Biała,Rzeszów

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętojańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy przypisane 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł60 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł86 m² 7 875,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z tarasem i dwoma miejscami postojowymi Osiedle Skwer, al. Gen. Sikorskiego, rzeszów. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 86,34 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Szopena - olszynki park!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

469 000 zł47 m² 9 892,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,41 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Scroll down for english version 3-pokojowe mieszkanie premium z panoramicznym widokiem | 72 m + balkon 20 m | 16. piętro Z ogromnym sentymentem, ale i ekscytacją przed nowym etapem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł64 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do wynajęcia nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Sympatycznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baligrodzka

Projektant,Rzeszów

520 000 zł58 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Baligrodzkiej na os. Projektant: - 3 osobne pokoje, - oddzielna kuchnia, - piwnica w cenie, - widok z balkonu na park! gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kmity,Rzeszów

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, po generalnym remoncie 3 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Krakowskiej , os.Kmity (boczna Wyspiańskiego). To nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem długoterminowy, położone przy ul. Armii Krajowej 75 - Szklane Tarasy, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

485 000 zł53 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 zlokalizowane przy ulicy Kurpiowskiej w Rzeszowie. Spokojna i zielona okolica z miejscami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł52 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,40 m2 z ogrodem! III etap inwestycji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

63 m perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzenito mieszkanie daje coś więcej niż metraż daje możliwości. 3 ustawne pokoje Parter wygoda bez kompromisów 30 m prywatnego tarasu Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

494 000 zł54 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z prywatnym, bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

475 812 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż gotowe na już, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wilkowyja,Rzeszów

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia / 3 pokoje / 44 m2 / 2 balkony / os. Wilkowyja / Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

649 000 zł111 m² 5 868,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji poddasza użytkowego o kolejne pokoje w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

585 000 zł50 m² 11 634,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwisłocze

Centrum,Rzeszów

4 900 zł72 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną nieruchomość na wynajem, znajdującą się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" na ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł50 m² 11 381,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem, parkingiem I komórką lokatorską Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,08 m , położone w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

685 000 zł66 m² 10 377,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie z pierwszego etapu inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Lokal o powierzchni 66,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

720 000 zł59 m² 12 215,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość została oddana w 2025 roku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

472 290 zł52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,9 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Staromieście Ogrody,Rzeszów

777 000 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pośrednikom nieruchomości dziękuję i proszę o szanowanie mojego czasu i niekontaktowanie się. Sprzedam prywatnie mieszkanie 74 metry trzypokojowe. Mieszkanie jest jasne, czyste, suche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Przybyszówka,Rzeszów

675 000 zł63 m² 10 748,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,8 m2 | ul. Iwonicka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,8 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

739 998 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63 m | Osiedle Projektant | Rzeszów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słocina,Rzeszów

749 000 zł59 m² 12 673,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwustronne mieszkanie o wysokim standardzie i powierzchni 59,10 m2, zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie na parterze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

549 978 zł51 m² 10 727,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pobitno,Rzeszów

962 280 zł71 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.