Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Rzeszów Osiedle Sikorskiego

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

61,50 zł/m²208 m² 12 792 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 208 m2 zlokalizowany blisko centrum miasta przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Biuro jest usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł266 m² 6 763,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy w Rzeszowie - Sikorskiego Budynek 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem znajduje się na 12 arowej działce Budynek o pow. całkowitej 432 m2 ( 266 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Sikorskiego,Rzeszów

55,55 zł/m²81 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy w prestiżowej części miasta przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

42,01 zł/m²288 m² 12 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy wraz z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 2 88 m2. Oferowany lokal usytuowany jest na poziomie 0 i poziomie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

82,86 zł/m²35 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia usługowe o powierzchni ok. 35 m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Lokale użytkowe wraz z recepcją przystosowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Sikorskiego office 120 M2 Lokalizacja: sikorskiego 55, rzeszów Lokal biurowy 120 m 2 piętro 2 liczba pokoi 6 2 łazienki Standard: -klimatyzacja niezależna w każdym pokoju -rekuperacja.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Rzeszów, Drabinianka, Sikorskiego

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij