dowolna

Działki na sprzedaż Rzeszów - Oferty sprzedaży działek

300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 ogłoszeń

344 000 zł1 149 m² 299,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Rzeszów, słocina, ul. Rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 m x 39 m, o powierzchni 11,49 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł8 000 m² 211,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 80 arów w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. W studium przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe, miejscowy plan jest w opracowaniu (nr.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 902 m² 142,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Rzeszów, słocina Górna ul. Św. Rocha Warunki zabudowy na trzy domy jednorodzinne wolnostojące w trakcie procedowania. Parametry działki: numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

394 500 zł769 m² 513 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 7,69 ar z pozwoleniem na budowę domu Kielanówka zaledwie 100 m od granicy Rzeszowa. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

540 000 zł1 484 m² 363,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa, przy ul. Saletyńskiej, zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł824 m² 302,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Galicja Nieruchomości przedstawia do sprzedaży widokową działkę położoną w Rzeszowie na Osiedlu Matysówka. Działka: - powierzchnia: 824 m2 - kształt trójkątny o wymiarach: 38m.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł632 m² 599,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować zabudowaną działkę z domem przy ul. Jordanówka (boczna Dębickiej) o powierzchni 6,32a w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł9 800 m² 306,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż dużą, widokową działkę o powierzchni 98 arów (9 800 m ), położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Herbowej, w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 700 m² 445,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,3700 ha , położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Herbowej, w Rzeszowie, .działka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 316 m² 298,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 33,16 ara, położoną w Rzeszowie, w dzielnicy Zalesie. Najważniejsze atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł309 m² 155,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3,09 ara , położonej na osiedlu Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 950 zł1 889 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18,89 ara (1889 m ) teren z dużym potencjałem inwestycyjnym pod zabudowę wielorodzinną. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 10a na twój dom W rzeszowie - dzielnica budziwój. Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł5 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek, których nie ma w Internecie pod hale, magazyny, produkcję, przemysł, logistykę, usługi, komercję, wielorodzinne w Rzeszowie i okolicach pod mpzp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 421 800 zł11 406 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z kilku działek przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Istotne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 635 m² 201,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke budowlaną o powierzchni 0,1635 ha położona w Rzeszowie przy ulicy dębickiej. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

5 330 000 zł6 500 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul. Warszawska 65 ar. Mpzp tylko U nas oferta na wyłączność OPIS NIERUCHOMOŚCI : Planem zagospodarowania przestrzennego U.2 (tereny przeznaczone pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł8 211 m² 389,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rzeszowie - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł300 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę ogrodniczą/ogródek działkowy (na zasadzie dzierżawy) w rod Zalesie, nr 714, pow 3 ar, możliwość dojazdu bezpośrednio pod działkę samochodem. Na działce znajduje się domek.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł710 m² 549,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

7 ar pod dom, rzeszów Matysówka Tylko u nas - działka mieszcząca się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych - położona na wzgórzu - wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł8 120 m² 246,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki inwestycyjnej w Rzeszowie? Planujesz budowę domów jednorodzinnych bądź działki pod usługi? A może szukasz działki z idealnym wyjazdem z Rzeszowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł3 346 m² 249,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3346m2 składającą się z czterech działek sąsiadujących ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 113 750 zł4 399 m² 25 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Rzeszowie, w spokojnej i zielonej dzielnicy Leśne Wzgórze. Łączna powierzchnia terenu to 44,0 ara (43,99.

Szczegóły ogłoszenia

343 500 zł1 145 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod inwestycję deweloperską z kompletną dokumentacją Kompleks 3 działek o łącznej powierzchni 0,3458ha z warunkami zabudowy pod Zespół 12 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł600 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 5,78a, położona w Rzeszowie, na osiedlu Załęże, przy ul. Ks. Jana Stączka. Działka położona bezpośrednio przy ulicy dobrze widoczna,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł800 m² 487,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 8 arów, położona na wzniesieniu z pięknymi widokami na las. Uzbrojenie pełne.Dojazd utwardzony.Wydana decyzja na budynek mieszkalny wolnostojący. Wymiary: 40x20

Szczegóły ogłoszenia

281 865 zł989 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

3 160 000 zł7 900 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul. Dębicka 79ar. Przy S19 Warunki zabudowy pod budynek usługowo magazynowy OPIS NIERUCHOMOŚCI : - wymiar działki 64m x 116m - dojazd: z drogi asfaltowej -.