Działka budowlana, ul. Herbowa

Herbowa, Budziwój, Rzeszów, podkarpackie

  • 1 650 000 zł
  • 3 693 m²
  • 446,79 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Łeski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Herbowa

Herbowa, Budziwój, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 650 000 zł

3 693 m²

446,79 zł/m²

Działka budowlana, ul. Herbowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 650 000 zł 3 693 m² 446,79 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 650 000 zł (446,79 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 3 693 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować płaską działkę przy ul. Herbowej o powierzchni 36,93 ar w Rzeszowie.

Zalety nieruchomości:
* działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej
* wszystkie media na działce lub w najbliższej okolicy (wydane wszelkie możliwe zgody i zapewnienia)
* WZ na 11 segmentów w zabudowie szeregowej (22 mieszkania)

Nr działek: 1493/2, 2928 obr. (...)

Agent

Jakub Łeski

733 997...

733 997 233

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 997...

733 997 233

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy