dowolna

Działki na sprzedaż Rzeszów - Oferty sprzedaży działek

298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

298 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 499 000 zł11 000 m² 227,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1,1 ha, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części miasta na ul. Załęskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 600 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż: działka budowlana Rzeszów ul. Jarzębinowa Powierzchnia działki: 16 arów Opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Jarzębinowej w Rzeszowie (.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł2 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Działka 28 arów w spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Na sprzedaż prostokątna działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł716 m² 237,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W sprzedaży działka o powierzchni 7.16ar położona w Rzeszowie dzielnica Biała, ul. Źródlana/ruczajowa. Najważniejsze informacje: lokalizacja: rzeszów, dzielnica Biała, ul. Źródlana /.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

260 000 zł774 m² 335,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,74ar położoną w Rzeszowie, obręb 0223- zwięczyca II Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 240 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ara położona w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Karmelickiej. Działka ma wydane warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł6 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów / ul. Warszawska działka inwestycyjna 6500 m z mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie w pierwszym pasie zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

275 500 zł950 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9,50 ar, położoną w Rzeszowie przy ul.Św. Walentego (dzielnica Słocina). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł820 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane w Rzeszowie - w sąsiedztwie nowych domów i lasu na Matysówce - wydane wz! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł935 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Rzeszowie: wyjątkowe działki w spokojnej okolicy pod budowę domu- rzeszów | Budziwój ul. Poziomkowa Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 900 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę w Rzeszowie na Matysówce przy ulicy Nowe Wzgórze o powierzchni 19 arów. Oferuję na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 1193/1, położoną przy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł770 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki w otulinie lasu Matysówka - Rzeszów - wydane wz! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość gruntową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

474 800 zł1 187 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę (nr I) z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 194,96 m z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 200 zł4 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną w Rzeszowie Budziwój o powierzchni ok 50 arów. Działka o dużym potencjale inwestycyjnym idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 195 m² 266,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzuć okiem na Video dołączone do ogłoszenia! :) Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 11,95 ar, zlokalizowaną zaledwie 1,8 km od ul. Jana Pawła II w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł14 900 m² 44,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni ok. 1,5 ha, położoną przy ul. Nowe Wzgórze w dzielnicy Matysówka w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł908 m² 346,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 9 arów każda, położone w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Przybyszówka. To.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 010 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę pod budowę domu przy Ul. Ottona i Jana Pileckich w Rzeszowie o powierzchni 10 arów. Teren jest równy, o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 104 m² 352,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 11,04 ar, położona w Rzeszowie przy ulicy Rodzinnej dzielnica Biała, wraz z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł31 400 m² 12,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W sprzedaży 2 działki zlokalizowane przy ul. Przylasek w Rzeszowie. Działki znajdują się z dala od zabudowań, co jest dużym atutem. Łączna powierzchnia działek wynosi 3,14 ha, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

999 000 zł1 555 m² 642,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Miłej. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej, szeroka na ok. 40m, wszystkie media. Na działce 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 720 000 zł6 800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Park nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 68 ar - Rzeszów, budziwój ul. Budziwojska. Numery działek:   Nieruchomość posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 585 m² 334,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek Tylko u nas Oferta na wyłączność WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł793 m² 403,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,93ar położoną w Rzeszowie, obręb 0223- zwięczyca II Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

384 793 zł948 m² 405,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działek w miejscowości Rzeszów u. Ługowa w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł5 781 m² 1 089 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż terenu komercyjnego w Rzeszowie przy ulicy Rzecha. Teren o regularnym kształcie o powierzchni o 5781 m2 posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 100 zł4 260 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z wz Powierzchnia działki budowlanej 35,63 plus droga 6,97 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

2 416 000 zł4 832 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Świętojańskiej, obok głównej ul Sikorskiego. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 421 800 zł11 406 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z kilku działek przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Istotne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 635 m² 213 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży dwie działki położone w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka o łącznej powierzchni 16,35ara. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 031 m² 297,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w kształcie prostokątna, delikatnie nachylona o powierzchni 41,12 ar, zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Słoneczny Stok. Wjazd do działki utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 950 zł1 889 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18,89 ara (1889 m ) teren z dużym potencjałem inwestycyjnym pod zabudowę wielorodzinną. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł5 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie ustawne działki o łącznej powierzchni 51a w Rzeszowie Zwięczycy to propozycja dla osób, które cenią dobry kształt i spokojną lokalizację blisko miasta. Wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

235 800 zł786 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Leśne Wzgórze. Wymiary 26,7m.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 815 m² 495,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Matysowskiej. Działka o pow. 18,15a, wymiary 24m x 82m Działka w trakcie wydawania wz na 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

577 150 zł679 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 6,79 ara przy ul. Powstańców Listopadowych w Rzeszowie. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł400 m² 523 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4a Osiedle Zalesie, rzeszów Idealne miejsce pod Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana o powierzchni 4 arów, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 574 m² 699,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna Rzeszów, ul. Borowa Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową położoną w Rzeszowie przy ul. Borowej, w odległości ok. 130 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny, położoną w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej (działka nr 2010/3, obręb Budziwój).

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł6 800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 68 ar bezpośrednio przy strefie, jasionka Działka | Sprzedaż | Jasionka Cena: 3 060 000 zł Cena za m : 450 zł Powierzchnia: 6 800 m (68 ar) Biuro Nieruchomości Przystaś.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij