dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

6 500 zł190 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący z zagospodarowanym poddaszem o powierzchni 160 metrów kwadratowych, zlokalizowany w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum. Dom jest wpełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

459 000 zł115 m² 3 976,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115,44 m2 z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na widokowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

459 000 zł115 m² 3 976,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu "orka II". Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staroniwa

Staroniwa,Rzeszów

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Staroniwa. Dom: prezentowana nieruchomość jest idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

459 000 zł115 m² 3 976,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

445 000 zł103 m² 4 325,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - 102 m. kw, zlokalizowany w spokojnej okolicy południowego Rzeszowa. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość pełnej infrastruktury, takiej jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł205 m² 3 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Zalesie Okolica Osiedle Zalesie to jedno z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

699 000 zł127 m² 5 516,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126,70 m przy ul. przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Zalesie,Rzeszów

2 300 000 zł220 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestronny, jednopoziomowy dom o powierzchni 220 m2 (180 m2 powierzchni mieszkalnej) w zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 7 pokoi | Działka 23 ary | Rzeszów, os. Biała Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w południowej części Rzeszowa na osiedlu Biała. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Słocina

Słocina,Rzeszów

18 450 zł151 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Podana cena jest ceną brutto, w przypadku wynajmu przez firmę możliwość wystawienia faktury vat opcja doposażenia według preferencji klienta Słocina standard premium cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kameliowa

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

1 079 000 zł150 m² 7 169,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Atuty: dom wolnostojący 109,4m2 garaż spokojna okolica przestrony układ jasne wnętrza Opis: pragnę Państwu przedstawić niezwykle urokliwy dom wolnostojący, na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł127 m² 5 043,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

690 000 zł156 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu nowy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 156 m przy ul. św. Marcina w Rzeszowie, dzielnica Słocina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zawilcowa

Zalesie,Rzeszów

649 000 zł135 m² 4 807,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atuty: dom blisko centrum miasta 5 pokoi działka 3,5a powierzchnia domu 135m2 garaż W bryle budynku dostępność od zaraz bezpieczny zakup super cena! opis: do sprzedania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

549 000 zł151 m² 3 635,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: dom W zabudowie szeregowej działka 2-4a 151m2 stan surowy zamknięty stan deweloperski garaż W bryle spokojna okolica Opis: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

700 000 zł175 m² 3 997,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej na Staroniwie zaledwie 4 km od centrum miasta. Dostępne domy o powierzchni 154,80 m2 z garażem w bryle budynku (skrajne szeregówki) oraz 127,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Franciszka Kotuli,Rzeszów

700 067 zł119 m² 5 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szeregówka na widokowej działce/stan deweloperski Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej na Staroniwie zaledwie 4 km od centrum miasta. Dostępne domy o powierzchni 154,80 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Zwięczyca,Rzeszów

869 000 zł170 m² 5 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący | Rzeszów | Zwięczyca. Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 170m2, położony na działce o powierzchni 27 arów. Budynek 3 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 220 m2, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

685 000 zł160 m² 4 294,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

1 330 000 zł160 m² 8 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowa oferta! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 160m2 z garażem w bryle, położony w popularnej dzielnicy Rzeszowa Budziwój. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

740 000 zł158 m² 4 683,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną na Osiedlu Biała. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

549 000 zł152 m² 3 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej na osiedlu Załęże przy ul. Alfreda Potockiego. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni około 80 m2. Dom dodatkowo posiada podpiwniczenie ok 80 m2, strych oraz garaż przylegający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Biała,Rzeszów

949 000 zł152 m² 6 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nowoczesny wolnostojący dom z widokiem na panoramę Rzeszowa. Tyczyn Przedstawiamy wyjątkową inwestycje 4 nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy dom to wyjątkowy projekt i przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Mieszka I,Rzeszów

5 900 zł174 m² 33,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje na wynajem ofertę domu w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 174 m2. Nieruchomość składa się z : Przyziemie : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

649 000 zł152 m² 4 283,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,5 m2 z dużym ogrodem ( 127,5 m2). W bryle budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brydaka

Baranówka,Rzeszów

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej, w pełni wyposażony o łącznej powierzchni ok 160 m2, usytuowany przy ulicy Brydaka w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

535 000 zł120 m² 4 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 458 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2 usytuowany na pięknej działce ok. 4,53 ar Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Faustyny

Słocina,Rzeszów

550 000 zł156 m² 3 522,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu nowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m przy ul. św. Faustyny w Rzeszowie - osiedle Słocina. Pozostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

659 000 zł109 m² 6 037,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości wyjątkowy dom wolnostojący znajdujący się na Zalesiu. Prezentowany ok. 100 m2 dom jest dwukondygnacyjny, dodatkowym atutem jest wolnostojący garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Drabinianka,Rzeszów

1 050 000 zł169 m² 6 202,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Rzeszowie na osiedlu Drabiniaka Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

588 000 zł85 m² 7 095,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji lokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Powstające osiedle to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

7 900 zł120 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie nieruchomości do wynajęcia nowy dom w Rzeszowie - 10 min do centrum Rzeszowa i 20 min do Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka. Dom oddany do użytku w 2022r. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

899 000 zł128 m² 7 023,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Wykończony nowy dom W zabudowie szeregowej (narożna 94m2) + 3 ary działki na osiedlu zalesie! mozliwosc wymiany na mieszkanie (kawalerkę lub 2 pokojowe) I płatność W transzach! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Morgowa

Rzeszów,podkarpackie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o pow. ok 300 m2 przy ulicy Morgowej. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 25 a. Działka jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z garażem w bryle, z dużym ogrodem z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Rzeszowskie nieruchomości przedstawiają Państwu dom pod wynajem - idealne miejsce do zamieszkania. Całkowita powierzchnia domu: 160m2 / 5 pokoi / 2 łazienki / 1 toaleta Media: prąd / gaz / woda /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smosarskiej

Zalesie,Rzeszów

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom wolnostojący znajdujący się na Zalesiu. Prezentowany 110 m2 dom jest dwukondygnacyjny, dodatkowym atutem jest wolnostojący garaż 40 m2 oraz duża.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij