dowolna

Domy z aneksem kuchennym Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i najmu

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

1 750 000 zł200,30 m² 87,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy Premium, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł103,93 m² 8 082,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący 10 km od centrum Rzeszowa tylko 2 km od węzła autostrady A4. Atutem projektu jest staranna organizacja przestrzeni, odpowiednio rozmieszczone przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na wynajem wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Miłocińskiej, zaledwie 5km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

949 000 zł101,27 m² 9 370,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa (osiedle projektant) "iwonicka 46"! W ofercie ostatni dom w zabudowie szeregowej 100 m2 z ogródkiem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 622 zł110,86 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,86 m2 z ogrodem 250m2, zlokalizowany przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m z działka 2,16 ar. Kolejny V etap rodzinnego osiedla przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 111,56 m . Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy bocznej ul. Budziwojskiej. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł178 m² 46,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Robotniczej -zalesie. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom z garażem w zabudowie szeregowej w Rzeszowie - Lokalizacja: ul. Św. Walentego, rzeszów (matysówka) - Metraż domu: 110,94 m kw. - pokoje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł112,43 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż szeregówka skrajna o powierzchni 112,43 m2 z przynależnym ogrodem ok 125 m2 i garażem w bryle budynku. Szeregówka zlokalizowana w sąsiedztwie Al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 112,43 m z prywatnym, narożnym ogrodem 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł114,12 m² 6 913,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Pileckich na os. Słocina w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł116,76 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej, w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł104,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 104,5 m2 w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81m2, posadowiony na działce o powierzchni 203m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

IV etap Domów w zabudowie Bliźniaczej budowanych przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Jest to kompleks 11 domów (22 segmentów ) w zabudowie Bliźniaczej o powierzchni użytkowej od 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (h45), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - idealny dla młodej rodziny Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o pow. 95,85m2. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 95,85m2 - garaż w bryle budynku - działka 135m2 - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł107 m² 7 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Estaton prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Dom jest gotowy, klucze możesz odebrać w ciągu kilku dni. Powierzchnia domu - 107.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł147 m² 10 203,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom premium na sprzedaż | rzeszów budziwój Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, os. Budziwój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

W sprzedaży szeregówka o funkcjonalnym układzie, z garażem w bryle budynku, oddawana w stanie surowym zamkniętym w III kwartale 2024r. Szeregówka o powierzchni 110,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,37 m² 8 396,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Świetna cena domu w zabudowie bliźniaczej - kup dom w cenie mieszkania! Świetna lokalizacja, wokół domy jednorodzinne oraz cisza i spokój Bezproblemowy dojazd do centrum Rzeszowa, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, powstającą na jednej z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny 4-letni dom o powierzchni 212 m , położony w prestiżowej dzielnicy Drabinianka przy ul. Podmiejskiej. Zaprojektowany indywidualnie, z naciskiem na komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł94 m² 7 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na osiedlu Budziwój, w samym centrum byłego Budziwoja. Domy o pow. ok. 94m2, posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 999 zł148,69 m² 9 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie zaprasza do zapoznania się z ofertą inwestycji 퐬퐩퐫퐳퐞퐝퐚퐳 퐲 ퟗ 퐝퐨퐦퐨́퐰 퐣퐞퐝퐧퐨퐫퐨퐝퐳퐢퐧퐧퐲퐜퐡 퐨.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe domy w ramach wyjątkowej inwestycji przy ul. św. Walentego! Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej części Rzeszowa - ul. Miejska (os. Budziwój) , w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 114 zł89,95 m² 7 750,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc Promocja na wiosnę: dla domów szeregowych ok. 90m2 + miejsce postojowe podwójne - rabat 30.000,00 Dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na os. Budziwój. Domy o powierzchni 119,23 m2 z garażem w bryle budynku. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł134,50 m² 6 133,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (narożny) zlokalizowany na Osiedlu Budziwój, na kameralnej inwestycji składającej się tylko z 4 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej Powierzchnia użytkowa 83 m2 oraz działka 220 m2 Cena 639 tys. Rozkład pomieszczeń: parter: wiatrołap, korytarz, salon.