dowolna

Domy z aneksem kuchennym Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Rynek pierwotny

839 000 zł133,67 m² 6 276,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 133m2, w znakomitej lokalizacji na północy Rzeszowa - boczna ul. Warszawskiej, ul. Łąkowa. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o pow. 95,85m2. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 95,85m2 - garaż w bryle budynku - działka 135m2 - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł100,45 m² 7 018,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Prezentujemy Państwu ostatni narożny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Dom znajduje się na Osiedlu Zwięczyca. Sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł133,67 m² 6 276,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

o nowych ogłoszeniach

1 455 000 zł162 m² 8 981,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment narożny zlokalizowany przy ul. Senatorskiej w jednej z najbardziej cenionych części Rzeszowa na osiedlu Budziwój. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł133,67 m² 6 276,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem Rzeszów, boczna ul. Warszawska, ul. Łąkowa opis nieruchomości: - osiedle 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej - każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Estaton przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 358 zł64,72 m² 8 241,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni 64,72 , zlokalizowany na działce o powierzchni 1,32 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł110,69 m² 4 968,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowe bliźniaki - Rzeszów dzielnica Budziwój 0% prowizji od kupującego. Stan surowy zamknięty Z elewacją I ogrodzeniem od strony ogrodu - cena od 550 000zł istnieje możliwość domówienia.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 5,19 ar, na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,40 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł82,80 m² 7 234,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej składające się z 4 pokoi o łącznej powierzchni 82,80 m2 z prywatnymi ogrodami o powierzchni ok. 2,3 ar. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł112 m² 4 455,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą bliźniaków o powierzchni 112 m , zlokalizowanych w atrakcyjnej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł117,49 m² 7 226,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu inwestycję przy ul. Tarnopolskiej nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł111,56 m² 6 409,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Dom jednorodzinny 111 m | Stan deweloperski | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Klimatyzacja w cenie! Kameralne osiedle 8 budynków | Zakończenie inwestycji: II kwartał 2026 r. Bez pcc zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Estaton przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Cichej w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo funkcjonalna szeregówka w stanie deweloperskim w rewelacyjnej lokalizacji. Garaż, 2 łazienki, garderoba czy przestronny salon to jedynie kilka aspektów przemyślanego rozplanowania, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 795 zł82,85 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (j56), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł70 m² 11 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m , położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa Słocina, na osiedlu Góreckiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151,44 m² 6 273,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle, wybudowany w Rzeszowie, dzielnica Baranówka w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Prosper Home prezentuje nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m, położoną w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,62 m² 6 765,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt domów w zabudowie szeregowej! Trzypoziomowy dom z garażem o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 802 zł64,42 m² 7 758,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 m²

Oferta bez Prowizji i podatku pcc. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 64,72 m , położony we wschodniej części miasta, przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158 m² 7 588,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie Przybyszówka, ul. Staszowska, w bezpośrednim sąsiedztwie cenionego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 365 zł98,47 m² 8 046,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Inwestycja 38 domów oraz mieszkań w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Św. Marcina opis nieruchomości: - dom w zabudowie szeregowej o powierzchni: 98,47m2 - 2 kondygnacje: parter/piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł143,71 m² 3 472,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Biuro Galicja przedstawia Państwu do sprzedania komfortowe szeregówki o powierzchni całkowitej 143,7m2 z 4 dużymi sypialniami, przestronną strefą dzienną (salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,40 m² 11 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (połówka) z 2023 roku. Położony na kameralnym osiedlu przy ul. Alternatywy. Budynek jest w pełni wykończony, umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł186,91 m² 4 809,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 187 m2 na 11 arowej działce przy ul. Św Rocha. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł215 m² 4 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący- do remontu na własnej ogrodzonej działce o pow. 6,44 ara! okolica os. Projektant w Rzeszowie. Opis nieruchomości: - 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł142,21 m² 5 055,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 142,21 m wraz z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 5,50 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141,70 m² 5 638,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę szeregówki w powstającej inwestycji na ul. Herbowej. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom po dużej modernizacji w Rzeszowie to miejsce, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność. Położony przy ul. Makuszyńskiego, na płaskiej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 896 zł86,92 m² 9 030,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom szeregowy 4 pokojowy na sprzedaż! Powierzchnia 86,92 m z dużym ogrodem skrajnym dostępny na ten rok. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł139 m² 4 812,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, położonego na południu Rzeszowa. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł69,90 m² 9 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200,30 m² 87,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy Premium, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na wynajem wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Miłocińskiej, zaledwie 5km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 622 zł110,86 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,86 m2 z ogrodem 250m2, zlokalizowany przy ul. Słocińskiej na.