dowolna

Domy na wynajem Rzeszów - Oferty wynajmu domów na Podkarpaciu

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę wynajmu części domu w malowniczej okolicy przy ul. Brzegowej w Rzeszowie. Nieruchomość ta oferuje szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ropczycka

Przybyszówka,Rzeszów

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 250 m , położony przy u l. Ropczyckiej w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sienna

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł204 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje komfortowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 204 m , w bardzo dobrym stanie, położony przy ul. Siennej | Drabinianka. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nałkowskiej

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

3 990 zł85 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Joker house nieruchomości przedstawia na wynajem dostępny dom w zabudowie szeregowej w samym centrum miasta przy ul. Zoffi Nałkowskiej w Rzeszowie. Opis nieruchomości: - powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Lwowskiej. Układ pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stokrotek

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 180 m2, usytuowany przy ulicy Stokrotek w Rzeszowie. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:54 m²

Do wynajęcia mieszkanie na Zalesiu w zabudowie szeregowej o powierzchni 76m dodatkowo ogródek 54m zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Forsycji. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matysowska

Rzeszów,podkarpackie

9 800 zł220 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do wynajęcia rezydencja - nowy jeszcze nie zamieszkały dom parterowy na dużej (od 18a - 1ha) działce. Piękna okolica, dom z widokiem na okolicę - lasy. Dogodny dojazd, dom położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

5 000 zł175 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

*Oferta dostępna tylko w biurze joker house nieruchomości! Przedstawiam Państwu do wynajęcia część domu wolnostojącego na działce 10,77 ara z dużym i zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Załęże,Rzeszów

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjny dom wolnostojący znajdujący się na 7 arowej działce na os. Załęże w Rzeszowie. Dom: - powierzchnia użytkowa 150m2 - salon + 3 sypialnie + oddzielna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 210 m2 w Rzeszowie przy ul. Stokrotek (osiedle Zalesie). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł204 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miłocińska

Baranówka,Rzeszów

5 500 zł137 m² 40,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 137,2m2 | 6 pokoi | Działka 9 ar | Rzeszów | ul. Miłocińska Do wynajęcia dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu Baranówka w okolicy ul. Miłocińskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 105 m2 przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Dom jest usytuowany w zacisznym miejscu otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2, usytuowany przy ulicy Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej, ok. 150 m os. Zalesie Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 150 m , położony na atrakcyjnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia wyposazona szeregowka o powierzchni 115 m2 z dwoma miejscami postojowymi oraz garazem, a takze ogrodkiem, zlokalizowana w dzielnicy Milocin w Rzeszowie. Dostepna bedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

3 500 zł190 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na wynajem przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabinianka. To nieruchomość o powierzchni 190 m2 z 6 pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom do wynajęcie w pełni umeblowany pełne agd tv internet Ogródek podjazd na 2 auta  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

4 500 zł171 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny, wolnostojący dom znajdujący się na ogrodzonym i kameralnym osiedlu kilku domów jednorodzinnych - w dzielnicy Drabinianka. Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Nowe Miasto,Rzeszów

10 000 zł270 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 250 m2 posadowiony na 3 arowej działce. Nieruchomość znajduje się na os. Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Biała,Rzeszów

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom o powierzchni 230 m , usytuowany na wyjątkowo dużej działce o powierzchni 36 arów, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia przestronny dom wolnostojący, położony na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m . Nieruchomość o powierzchni ok. 160 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

4 950 zł169 m² 29,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do wynajmu atrakcyjną nieruchomość położoną w Rzeszowie na osiedlu Drabiniaka. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

5 500 zł204 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

3 800 zł140 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu na wynajem z zaadaptowanym poddaszem przy ul. Gościnnej w Rzeszowie o powierzchni 140m z garażem w bryle budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowicza

Baranówka,Rzeszów

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rzeszow baranowka do Wynajęcia 9-10 miejsc noclegowych! Wygodny dom, jasny i przestronny świeżo po remoncie. Trzy jasne w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia duży dom z widokiem na Rzeszów. 5 pokoi, 3 łazienki, 6 miejsc na auta, ogromna działka i taras z panoramą miasta. Idealny pod biznes albo wygodne życie. Wolny od zaraz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Centrum,Rzeszów

6 000 zł124 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 124 m2 w Rzeszowie przy ul. Kamińskiego (obok galerii Rzeszów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

3 900 zł140 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom o pow. 140m2, położony na działce o powierzchni 7 arów, z pięknym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Słocina,Rzeszów

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dworzysko

Przybyszówka,Rzeszów

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka (boczna ul. Krakowskiej). Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saletyńska

Zwięczyca,Rzeszów

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia luksusową rezydencję dla wymagającego Klienta na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1450 m2 w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ropczycka

Przybyszówka,Rzeszów

4 000 zł98 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 98 m2 w Rzeszowie w okolicy ulicy Krakowskiej (przybyszówka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Biała,Rzeszów

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu w pełni umeblowany dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 140 m2 zlokalizowany w południowej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Rzeszów

Słocina,Rzeszów

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100m2 i działce o powierzchni 4 ary w pełni ogrodzonej, składającej się z tarasu za domem i podjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Mieszka I,Rzeszów

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:648 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Do wynajęcia wyremontowany, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 75 m , zlokalizowany przy ul. Wiosennej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieszka I,Rzeszów

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:648 m²