dowolna

Domy pod klucz Rzeszów - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

1 600 000 zł201 m² 7 960,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 201m2 zlokalizowany przy al. Sikorskiego z bezpośrednim dostępem do głównej jak i bocznej drogi, wybudowany według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

894 600 zł112 m² 8 004,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szeregówki Nowowiejska to wyjątkowe osiedle nowoczesnych jednorodzinnych segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej, które realizujemy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionistów

Budziwój,Rzeszów

646 600 zł117 m² 5 510,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robotnicza

Zalesie,Rzeszów

6 100 zł150 m² 40,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na wynajem dom 1-piętrowy o pow. 150 m2 na ul. Robotniczej w Rzeszowie. Dom jest umeblowany i gotowy do zamieszkania. Zestawienie pomieszczeń: parter - Salon 30 m2 - Jadalnia 30 m2 - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:508 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący przy ul. Podkarpackiej o powierzchni około 300m2. w Rzeszowie 3km. od centrum w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieszka I,Rzeszów

679 000 zł105 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w najbardziej pożądanej lokalizacji w Rzeszowie - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

1 199 000 zł145 m² 8 268,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 145m2 usytuowany na 3,1 -arowej działce wraz z zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

500 000 zł123 m² 4 066,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję w zabudowie bliźniaczej realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Potockiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Projektant,Rzeszów

1 149 000 zł164 m² 7 009,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny i słoneczny 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 163,92 m2, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

1 100 000 zł142 m² 7 746,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 142m2 usytuowany na 2,8 -arowej działce wraz z zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł83 m² 5 983,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak w stanie deweloperskim o pow. 83,40 m2 + strych ok. 10 m2 powierzchni użytkowej w III etapie nowej inwestycji bliźniaków zlokalizowanych na Południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zwięczycka

Zwięczyca,Rzeszów

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje 3 pokoje do wynajęcia w domu dwukondygnacyjnym na parterze przy ul. Zwięczyckiej. Pokoje duże, słoneczne i przestronne. Pomieszczenia wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

635 000 zł124 m² 5 120,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja: domy krajobrazowe przy ul.MIEJSKIEJ zlokalizowane są w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój. To Indywidualny projekt domu w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie

Zalesie,Rzeszów

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 165 m2 , usytuowany na zagospodarowanej i ogrodzonej, 12-arowej działce , w bardzo atrakcyjnej okolicy, na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom z dużą działką na ul. Senatorskiej Do sprzedania dom gotowy do zamieszkania o powierzchni ok. 180m2 ( użytkowa160 m2) na oś. Budziwój w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania o powierzchni 160m2 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na działce 29 ara. Dom piętrowy na całości podpiwniczony (3 pomieszczenia), strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

1 050 000 zł142 m² 7 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu zadbany i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 142m2 zlokalizowany w Rzeszowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

679 000 zł87 m² 7 776 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu gustownie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 87,32 m2 zlokalizowany w Rzeszowie na os. Zalesie. Dom położny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krokusowa

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł205 m² 3 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Zalesie Okolica Osiedle Zalesie to jedno z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł123 m² 6 506,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Zapraszamy do zakupu pięknej nieruchomości w zabudowie szeregowej, położonej w zacisznej i spokojnej okolicy Rzeszowa, przy ulicy Sikorskiego. Osiedle składa się z dziesięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saletyńska

Zwięczyca,Rzeszów

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia uksusowa rezydencję dla wymagającego Klienta na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1450 m2 w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Zalesie,Rzeszów

849 000 zł94 m² 8 985,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu pięknie urządzony, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 95 m2 położony na ogrodzonej 2,45 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej, budowane w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Inwestycję stanowi 12 domów, każdy z własną działką i przynależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł84 m² 5 790,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej, budowane w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Drugi etap inwestycji stanowi 8 domów, każdy z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Drabinianka

Drabinianka,Rzeszów

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow.6,2ar zabudowana połową bliźniaka z lat 90-tych. Dom o pow.ok.150m budowany z cegły i pustaka, ocieplony, kryty blachą. Dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kameliowa

Rzeszów,podkarpackie

1 079 000 zł150 m² 7 169,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o pow. użytkowej 109,4 m2 + 20,2 m2 garaż + poddasze na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie - ul. Kameliowa (boczna ul. Myśliwskiej) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

1 450 000 zł136 m² 10 661,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 057 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie na osiedlu Załęże, cichym i spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż - dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w cichej, dobrze skomunikowanej z centrum części Rzeszowa - Budziwój. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrynowa

Miłocin,Rzeszów

1 099 000 zł220 m² 4 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż jednopiętrowy dom o pow. 220 m2 przy ulicy Cytrynowej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na działce ok 6a. Działka jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staroniwa

Staroniwa,Rzeszów

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Staroniwa. Dom: prezentowana nieruchomość jest idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł205 m² 3 897,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Zalesie,Rzeszów

2 300 000 zł220 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestronny, jednopoziomowy dom o powierzchni 220 m2 (180 m2 powierzchni mieszkalnej) w zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Słocina

Słocina,Rzeszów

18 450 zł151 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Podana cena jest ceną brutto, w przypadku wynajmu przez firmę możliwość wystawienia faktury vat opcja doposażenia według preferencji klienta Słocina standard premium cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kameliowa

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

1 079 000 zł150 m² 7 169,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Atuty: dom wolnostojący 109,4m2 garaż spokojna okolica przestrony układ jasne wnętrza Opis: pragnę Państwu przedstawić niezwykle urokliwy dom wolnostojący, na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

645 000 zł70 m² 9 230,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 69,88 m2 usytuowanej na 5500 m2 działce w Rzeszowie na osiedlu Słocinia. Dom w trakcie realizacji. Sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Zwięczyca,Rzeszów

869 000 zł170 m² 5 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący | Rzeszów | Zwięczyca. Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 170m2, położony na działce o powierzchni 27 arów. Budynek 3 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 220 m2, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowy, niezamieszkały dom na sprzedaż o powierzchni 110m2 powierzchni całkowitej, znajdujący się przy ul.Zelwerowicza, na Zalesiu w Rzeszowie.