dowolna

Domy w stanie deweloperskim Rzeszów - Lista ofert od dewelopera

259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 ogłoszeń

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Estaton przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł101,27 m² 9 370,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa (osiedle projektant) "iwonicka 46"! W ofercie ostatni dom w zabudowie szeregowej 100 m2 z ogródkiem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 6 433,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 117,49m2 z ogrodem, segment środkowy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: i kw. 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł112,61 m² 7 486,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej części Rzeszowa- na Słocinie. Nieruchomość ma funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł88,67 m² 7 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż połowę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, wybudowanego w 2025 roku na bazie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112 m2 z przynależnym skrajnym ogrodem. Szeregówka posiada funkcjonalny układ z możliwością zmian dostosowanych pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł74,39 m² 8 468,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W cenie mieszkania - nowa inwestycja przy ul. Beskidzkiej! Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z prywatnością i przestrzenią domu? Nasza najnowsza inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,37 m² 8 396,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

II etap inwestycji - bliźniaków przy ul. Dębickiej. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Dębickiej, w popularnej dzielnicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł74,39 m² 7 648,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Centrum Inwestycji Deweloperskich oferuje na sprzedaż nowy, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74 m2 z przynależnym ogrodem (110 m2). Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł96 m² 5 822,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wyróżniające się funkcjonalnym układem oraz energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Ogród 154 m Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: Ii kw. 2026 Domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,85 m² 7 292,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - idealny dla młodej rodziny Szukasz domu, do którego wprowadzisz się bez żmudnych prac konstrukcyjnych, a jedynie wykończysz go według swojego gustu?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 w Rzeszowie na ul. Miejskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

300m od ul. Jana Pawła II W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. Układ pomieszczeń: parter (łącznie 59,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 800 zł83,37 m² 8 393,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł95,85 m² 6 969,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Osiedle domów w zabudowie Bliźniaczej budowanych przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Jest to kompleks 11 domów (22 segmentów ) w zabudowie Bliźniaczej o powierzchni użytkowej 83 m2z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł123 m² 12 194,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Expander przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesny - dom jednorodzinny luksusowy w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Senatorska, osiedle Budziwój. Dom powstał według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez podatku pcc! bez prowizji od kupującego! Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 450 zł141,70 m² 6 291,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę narożnej szeregówki w powstającej inwestycji na ul. Herbowej. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł110,69 m² 4 968,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowe bliźniaki - Rzeszów dzielnica Budziwój 0% prowizji od kupującego. Stan surowy zamknięty Z elewacją I ogrodzeniem od strony ogrodu - cena od 550 000zł istnieje możliwość domówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twój dom przy lesie w Rzeszowie Słocina Dodatkowe korzyści dla kupujących: brak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabaty do: castorama | Leroy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł150,37 m² 9 303,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prestiżowy dom 150 m - ul.Wywrockiego , Rzeszów - STAN DEWELOPERSKI Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł74,39 m² 8 468,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Zaczerniu, tuż przy granicy miasta Rzeszowa. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim. Dom o powierzchni 90,18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 domy wolnostojące zlokalizowane w Rzeszowie - osiedle Budziwój. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim premium według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,94 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 358 zł64,72 m² 8 241,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni 64,72 , zlokalizowany na działce o powierzchni 1,32 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 795 zł82,85 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (j56), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.