dowolna

Małe domy Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Pragniesz zamieszkać w komfortowym domu, który stanie się Twoją wymarzoną przestrzenią? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma dla Ciebie idealną propozycję - przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

53 000 zł32 m² 1 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom stacjonarny 31.5m2 fabrycznie nowy do zamieszkania, który może służyć jako domek mieszkalny całoroczny na działkę! Obecnie dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Rzeszowskie ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie, z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 na działce ok. 3ar. Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 na działce 2,06 ar. Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świdrówka

Przybyszówka,Rzeszów

699 000 zł85 m² 8 186,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Poszukujesz domu w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy i zieleni? Jednocześnie zależy Ci na komfortowym i szybkim dojeździe do kluczowych punktów Miasta? Sprawdź tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,2 ara w Rzeszowie. Dom znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,96 m2 usytuowany na działce 150 m2. Lokalizacja w jakiej się znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

555 000 zł76 m² 7 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,93 ara przy ul. Miejskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł82 m² 7 340,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2 arów przy ul. Senatorskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

779 000 zł93 m² 8 368,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 93m2 z dwustanowiskowym garażem podziemnym przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,2 ara przy ul. Miejskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybyszówka,Rzeszów

750 000 zł82 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Prosper Home Dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na Przybyszówce Szukasz miejsca, w którym możesz zamieszkać bez dodatkowego wkładu finansowego? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dworzysko,Rzeszów

680 000 zł79 m² 8 660,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość ma powierzchnię 78,52 m2 i jest oferowana w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:76 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż kameralne domy z zabudowie bliźniaczej przy ulicy Miejskiej ( os. Budziwój) o powierzchni 76m2 Dom składa się z I poziom salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

779 000 zł93 m² 8 368,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom o powierzchni 93m2 z dwustanowiskowym garażem podziemnym przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Zamieszkaj na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż kameralne domy z zabudowie bliźniaczej przy ulicy Miejskiej ( os. Budziwój) w powierzchni 84,5m2 Na sprzedaż kameralne domy z zabudowie bliźniaczej przy ulicy Miejskiej ( os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Joker house nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny z ogrodem i balkonem w zabudowie szeregowej o powierzchni 80m2, na os. Załęże. Ostatnia wolna szeregówka! Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

470 000 zł70 m² 6 725,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 69,88 m2 usytuowanej na 476 m2 działce w Rzeszowie na osiedlu Matysówka. Dom w trakcie realizacji. Sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębicka

Projektant,Rzeszów

699 000 zł85 m² 8 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż dom-bliźniak w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka blisko osiedla Projektant! Dom z ogrodem 126 m2! Dom na sprzedaż na kameralnym osiedlu, gdzie powstanie zaledwie 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł87 m² 7 204,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,31 m2 wraz ogrodem o powierzchni ok 50 m2. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Miłocin,Rzeszów

800 000 zł86 m² 9 304,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,98 m2, znajdujący się w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Rzeszów

550 000 zł48 m² 11 394,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:334 m²

Cena do negocjacji Rzeszów ul. Śniadeckich -świetna lokalizacja - 3 minuty do rynku, za zus-em. -Powierzchnia użytkowa domu: 48,27 m2. -Powierzchnia działki 334m2, ogrodzona. -Wolnostojący garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Baranówka,Rzeszów

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rzeszow baranowka do Wynajęcia noclegi dla pracowników firm. Wygodny dom, jasny i przestronny świeżo po remoncie. Trzy jasne w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

699 000 zł90 m² 7 751,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na pograniczu Rzeszowa i Zaczernia. W skład inwestycji wchodzą 4 segmenty w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybyszówka,Rzeszów

470 000 zł93 m² 5 078,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92,54 m2, usytuowany na działce 2,56 ara i zlokalizowana na os. Przybyszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł90 m² 7 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż 1/2 Bliźniaka w Spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum Rzeszowa! opis domu: powierzchnia : 90m2 Działka ok.4ar Liczba pokoi: 4 Typ budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybyszówka,Rzeszów

470 000 zł93 m² 5 078,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Pobitno,Rzeszów

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę wyjątkowego domu położonego na cichym i zielonym osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Ta wyjątkowa oferta dla osób szukających spokoju, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krakowska-Południe,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 601,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom na kameralnym osiedlu, składającym się z 5 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zachodniej części Rzeszowa przy ul. Dębickiej. Bliźniak o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybyszówka,Rzeszów

629 000 zł88 m² 7 171,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,71 m2 wraz ogrodem o powierzchni ok 50 m2. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia nowy dom w zabudowanie szeregowej, przytulnie urządzony w wysokim standardzie z klimatyzacją o powierzchni 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

675 000 zł85 m² 7 905,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 80 m2 z przynależnym ogrodem (segment środkowy) w nowej inwestycji mieszkań i domów w zab. szeregowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przybyszówka,Rzeszów

629 000 zł87 m² 7 204,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,31 m2 wraz ogrodem o powierzchni ok 50 m2. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

959 000 zł90 m² 10 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul .Laurowej. Właściciele domu zadbali o każdy szczegół by stworzyć nowoczesną ,komfortową a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

659 000 zł68 m² 9 637,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu segment jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana w Rzeszowie na osiedlu Staroniwa. Inwestycja to projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Krakowska-Południe,Rzeszów

750 000 zł82 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

679 000 zł85 m² 7 601,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 85,38 m2 z narożnym ogrodem (od 100 do 240 m2) w nowej inwestycji 10 domów w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

629 000 zł87 m² 7 204,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję realizowaną na osiedlu Przybyszówka, która składać się będzie z 8 segmentów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²