dowolna

Małe domy Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją Domów w zabudowie biliźniaczej realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Budziwój,Rzeszów

728 595 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Brak prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie z rabatem do 30 000 zł lub harmonogram płatności 50/50!*. *Oferta ograniczona ilościowo i czasowo. Promocje nie łączą się. Biuro Reformacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

815 000 zł74 m² 11 083,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

W ofercie biura Reformacka Nieruchomości funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na popularnym i cenionym osiedlu Słocina - w okolicy wzgórza Św. Rocha. Decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

560 000 zł76 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Biała,Rzeszów

607 500 zł80 m² 7 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować środkowy dom w zabudowie szeregowej gotowy w stanie deweloperskim, wchodzący w skład kameralnej inwestycji przy ul. Miłosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

W ofercie biura Reformacka Nieruchomości dom w zabudowie bliźniaczej, ostatni sprzedawany w stanie deweloperskim, znajdujący się na popularnym osiedlu Słocina - w okolicy wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Słocina,Rzeszów

615 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ostatni Dom w zabudowie Bliźniaczej. W ofercie biura Reformacka Nieruchomości kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Drabinianka,Rzeszów

979 000 zł82 m² 11 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:611 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący, zlokalizowany na ponad 6-arowej działce, ogrodzonej płotem z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Zwięczyca,Rzeszów

559 000 zł96 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycje 12 domów zlokalizowanych na osiedlu Zwięczyca. Do wyboru przyszłych nabywców mamy domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Zwięczyca,Rzeszów

499 000 zł96 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Budziwój,Rzeszów

712 488 zł85 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

589 000 zł85 m² 6 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dworzysko,Rzeszów

699 000 zł85 m² 8 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:68 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje 4 pokojową szeregówkę narożną w stanie deweloperskim o powierzchni 84,58 m2. Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Załęże,Rzeszów

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mam przyjemność zaprzentować dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż w stanie deweloperskim o powierzchni 80m2 zlokalizowany na Załężu, przy ul. Jana Stączka, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stączka

Załęże,Rzeszów

699 000 zł80 m² 8 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80 m2 w stanie deweloperskim z dwoma przynależnymi miejscami postojowymi, fotowoltaiką i rekuperacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m (+10m strychu gratis!) w standardzie deweloperskim Premium! Inwestycja powstaje przy ulicy Senatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł76 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76m w standardzie deweloperskim Premium! Inwestycja powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Zalety inwestycji: świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Zwięczyca,Rzeszów

499 000 zł96 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 wybudowany w 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

815 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie, dzielnica Słocina Inwestycja obejmowała wybudowanie 4-rech bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

697 000 zł90 m² 7 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szeregówka z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów tj. Podatek pcc2% oraz brak wynagrodzenia dla biura! Mam przyjemność przedstawić Tobie inwestycje, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

607 500 zł80 m² 7 586,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Ostatni dom w zabudowie szeregowej na inwestycji o powierzchni 80.08 m ! Cena nieruchomości: 607.500 zł Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Góreckiego

Słocina,Rzeszów

689 000 zł69 m² 9 985,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż ostatnia szeregówka narożna z dwoma miejscami postojowymi na osiedlu "góreckiego Przy Szkole - osiedle Słocina ul. Góreckiego - w cenie mieszkania! Budynek nr 7 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

619 000 zł82 m² 7 585,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jeśli szukasz alternatywy dla mieszkania, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - 82 metrowy dom z ogrodem w cenie mieszkania! Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł82 m² 7 340,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Biała,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowy, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,80 m2 w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 76m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2,5 ara w Rzeszowie. Dom znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83 m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 w Rzeszowie na ul. Miejskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziołowa

Staromieście,Rzeszów

550 000 zł60 m² 9 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 59,87 m , położony przy ul. Ziołowej w Rzeszowie, działka o powierzchni 1,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

589 000 zł82 m² 7 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

575 000 zł97 m² 5 930,89 zł/m²