dowolna

Bliźniaki Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł110 m² 6 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny z 2011 r. w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 3,4 a, w świetnej lokalizacji: rzeszów /budziwój/ Jana Pawła II/ Herbowa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł94 m² 7 234,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 94m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Magicznej. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł94 m² 7 234 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż częściowo wyposażony dom do wejscia z działką 3,4 ar. Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow 94 m2 usytuowany na działce o pow 3,4 ar częściowo umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

670 000 zł117 m² 5 726,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Rzeszowie w dzielnicy Biała. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

468 000 zł90 m² 5 193,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina - ul. Słocińska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słocina

Słocina,Rzeszów

600 000 zł125 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na osiedlu Słocina. Spokojna okolica. Bardzo szybki dostęp do centrum miasta. Blisko szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drabinianka

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł152 m² 4 598,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Ożóg posiada w ofercie na sprzedaż dom o powierzchni 152 m2 usytuowany na 10 arowej działce w doskonałej lokalizacji, 5 minut od ścisłego centrum miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pobitno

Pobitno,Rzeszów

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, na działce o pow. 3,28 ara. Budynek do remontu, o powierzchni użytkowej ok. 170 m2 z garażem w bryle budynku. Położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Pobitno

Pobitno,Rzeszów

240 000 zł92 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Rzeszów, osiedle Pobitno Bliźniak z 2013 roku, budowany wg projektu Archonu "dom w cyklamenach 2",parterowy z poddaszem użytkowym, 4 pokoje, 1 kuchnia, 1 łazienka, jadalnia, wc, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Zalesie,Rzeszów

350 000 zł204 m² 1 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Nieruchomość nadaje się do kupna jako lokata pieniędzy, na działalność gospodarczą, na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Słocina

Słocina,Rzeszów

359 000 zł128 m² 2 815,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rzeszów - os. Słocina nowe osiedle W doskonałaj lokalizacji Szeregówki budowane według projektu Dom w Mircie 3. 5 domów w zabudowie szeregowej - Dom w Mircie 3 (segmenty środkowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żołnierzy Września

Mieszka I,Rzeszów

2 000 zł120 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny do wynajęcia w Rzeszowie w okolicach osiedla Mieszka I. Połówka bliźniaka , salon z kominkiem, kuchnia ,wc na parterze, 3 pokoj i łazienka na 2 poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krasne

Krasne,Rzeszów

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Domy w zabudowie bliźniaczej w Krasnem k. Rzeszowa, oddalone o 1 km od granicy miasta, położone na widokowych działkach o powierzchni 4,2 do 5,6 ara dla każdej części pojedynczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł128 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w zabudowie blizniaczej (blizniak 1/2) w Rzeszowie przy ul.Krakowskiej.Bardzo dobra lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy.W sąsiedztwie nowych domów. kom   jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2,15 ar. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2,7 ar. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij