Dom, ul. Nowe Wzgórze
Nowe Wzgórze, Matysówka, Rzeszów, podkarpackie
- 749 000 zł
- 114,50 m²
- 6 541,48 zł/m²
Jakub Stawicki
Skontaktuj się
Dom, ul. Nowe Wzgórze
Nowe Wzgórze, Matysówka, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom, ul. Nowe Wzgórze
Zaktualizowane: 11 maja 2026
749 000 zł 114,50 m² 6 541,48 zł/m²
bliźniak
4
344 m²
na podjeździe
1976
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
344 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1976Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 749 000 zł (6 541,48 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 114,50 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 1976
- materiał budowy: cegła
- okna: plastikowe
- Działka: 344 m²
- kształt: nieregularny; teren pochyły
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Na Miarę Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 306/15614/ODS
Lokalizacja
- Adres: Nowe Wzgórze, Matysówka, Rzeszów, podkarpackie
Opis nieruchomości
Przedstawiam ofertę domu, który został wyremontowany od gołej ziemi po sam dach!
Pierwsze sześć zdjęć przedstawia stan który można uzyskać po drobnych zmianach - zdjęcia powstały na podstawie prawdziwych zdjęć nieruchomości z użyciem Sztucznej Inteligencji.
Nieruchomość położona w zielonej części Rzeszowa - Matysówka - z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Dom wybudowany w 1978 roku przeszedł kapitalnym remoncie w 2024 roku, który obejmował m.in. (...)