dowolna

Magazyny Rzeszów - Lista ogłoszeń dot. Powierzchni magazynowych

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

2 150 zł215 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 10 zł za metr! Hala 215 m kw. do wynajęcia w Rzeszowie na os. Budziwój. Hala o powierzchni 215 m kw. z możliwością wydzielenia większej powierzchni (w sumie 590.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe położone w okolicach ul. Podkarpackiej. Pomieszczenie magazynowe znajduje się w przyziemiu w budynku. Powierzchnia 500m2. Wejście do magazynu poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

1 260 000 zł650 m² 1 938 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: okolice Rzeszowa, 6km do ul. Podkarpackiej Metraż:650 m2 Do sprzedaży obiekt o przeznaczeniu usługowo-magazynowo-produkcyjnym - odległość od ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie 6.0 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 500 000 zł850 m² 1 765 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dwupoziomowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 850 m2, z zapleczem biurowym - położona w Rzeszowie na działce 7,5 ar. Dojazd drogą asfaltową, przed budynkiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Miłocin

Miłocin,Rzeszów

8 500 000 zł4 000 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży hala magazynowa położona 5 km od Rzeszowa. Magazyn nowo wybudowany. Powierzchnia magazynowa 3600 m2, powierzchnia biurowa 400 m2, wysokość do 10 m. Magazyn ogrzewany (grzejniki.