dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

23 500 zł927 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia halę magazynowo- produkcyjną z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 927m2 w Rzeszowie. Hala usytuowana na 32ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł67 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,2 m2 z balkonem przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie! Układ mieszkania znajdą Państwo w galerii zdjęć. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

374 496 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,01 m z balkonem, położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje * 39,00 m2 * V piętro * miejsce postojowe zewnętrzne * Prymasa 1000 - lecia opis: - mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 - piętro: 5/6 - niski blok - czynsz 675 zł - ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia wolnostojący budynek o pow. 400m2 przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Asnyka

Rzeszów,podkarpackie

36,04 zł/m²111 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 111 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 280 000 zł580 m² 2 206,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ogłoszenie Sprzedaży: budynek Usługowo-Magazynowy w Rzeszowie (można dokupić drugi budynek na działce sąsiedniej która ma taką samą powierzchnie dodatkowo posiada pozwolenie na rozbudowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 539,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Twój agent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,60m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy miasta Rzeszów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

635 300 zł58 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 57,76 m , położonego na 7. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotuli

Franciszka Kotuli,Rzeszów

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na parterze w doskonale skomunikowanej i zielonej okolicy. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł57 m² 12 964,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 57 m , położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Warszawskiej. Bez pcc! Atuty nieruchomości: -Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

674 700 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,47 m2 z dwoma balkonami! Inwestycja znajduję się w przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Układ mieszkania znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł64 m² 8 801,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą mieszkań usytuowanych na granicy Rzeszowa oraz Rudnej Małej. Mieszkanie na parterze o powierzchni 63.51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubinowa

Rzeszów,podkarpackie

1 350 180 zł173 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2024

G ood Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowy w stanie developerskim apartament 2 kondygnacyjny, 4 lokalowy o pow. całkowitej 173,1m2 w zabudowie szeregowe na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 790 000 zł146 m² 12 260,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146 m2 położony na atrakcyjnie zagospodarowanej działce o powierzchni 4,60 a. Nieruchomość znajduję się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

375 000 zł28 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty nowoczesna kawalerka 28,2m2 10 piętro klimatyzacja winda garaż podziemny bezpieczny zakup Opis Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Rzeszowie na osiedlu Carpatia przy ulicy 9 Dywizji Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkową kawalerkę w nowoczesnym budownictwie zlokalizowaną w doskonale skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dukielska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

495 000 zł44 m² 11 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje | 43,93 m2 | ul. Dukielska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 43,93 m2. Znajduje się na wysokim parterze w budynku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klonowa

Tysiąclecia,Rzeszów

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Bez pośredników (przedstawicieli biur nieruchomości proszę o niekontaktowanie się) Mieszkanie w bardzo spokojnym bloku przy ul. Klonowej (naprzeciwko Skyres, boczna ul. Warszawskiej). Parter;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Śródmieście Południe,Rzeszów

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Joker house nieruchomości prezentuje lokal komercyjny w ścisłym centrum Rzeszowa, o powierzchni 30m2! -nieruchomość znajduje się 50m od Rzeszowskiej Fontanny Multimedialnej. -Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

419 980 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Eagles estate prezentuje Państwu inwestycję Osiedla Cztery Kąty Potockiego w Rzeszowie. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, nowoczesny styl oraz dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

840 000 zł135 m² 6 212,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatni dostępny dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku na inwestycji znajdującej się przy ul. Pogwizdowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

547 000 zł49 m² 11 163,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m z dużym tarasem o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej okolicy na ul. Baligrodzkiej w Rzeszowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł54 m² 10 444,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w Central Office! Nowa niższa cena! 589 000zł - 569 000zł Biuro nieruchomości Central Office przedstawia Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sportowa

Staromieście,Rzeszów

90 000 zł15 m² 6 160,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż ul. Sportowa, rzeszów Oferuję na sprzedaż garaż o powierzchni 14,61 m , zlokalizowany przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Szczegóły oferty: lokalizacja: ul. Sportowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

357 119 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rozpoczynamy II etap sprzedaży mieszkań w inwestycji zelwerowicza 6 Wyłącznie w ofercie biura sprzedaży Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

879 000 zł166 m² 5 295,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 m²

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom! W całości wyremontowany! Dom jest umiejscowiony na dużej działce o powierzchni 39,84 ara z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 68m2 przy ul. Broniewskiego na osiedlu Baranówka, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

489 000 zł53 m² 9 226 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu w Rzeszowie, osiedle Tysiąclecia- w pobliżu Galerii Rzeszów Cena: 489 000 zł Powierzchnia: 53 m Piętro: podwyższony parter /10 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Załęże,Rzeszów

342 468 zł32 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Rzeszów

585 000 zł66 m² 8 796,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na Miarę Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,50 m z tarasem o wielkości ok. 36 m , ulokowane w Rzeszowie przy ul. Leskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

627 000 zł36 m² 17 662 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,5 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zamkowe 2 przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plenerowa

Staroniwa,Rzeszów

3 300 zł63 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z garażem w Rzeszowie do wynajęcia! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3-pokojowy apartament usytuowany na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

670 000 zł46 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,88 m2, zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 9 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

399 000 zł33 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie 32,62m2 na drugim piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Zalesie,Rzeszów

331 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Joker house nieruchomości przedstawia dostępne na sprzedaż małe i komfortowe mieszkanie z odbiorem kluczy już w styczniu 2025! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą! Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Budziwój,Rzeszów

589 000 zł82 m² 7 218,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wstrzymane! Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.58,96m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.Zelwerowicza. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na wschód zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

2 400 zł62 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62,5m2., znajdującego się na 5 piętrze 8 piętrowego bloku z windą na osiedlu Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stączka

Załęże,Rzeszów

2 800 000 zł348 m² 8 045,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży budynek piętrowy o pow. 348m2. Parter przeznaczony był do działalności gospodarczej -posiada pomieszczenie o pow. 125m2 w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

2 899 000 zł1 500 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 390 m²

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż teren produkcyjno-przemysłowy składający się z kilku hal produkcyjnych i magazynowych, na dużej ogrodzonej działce o łącznej.