dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł53 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie 53 m2 zlokalizowane w centrum przy ulicy Langiewicza 1. 2 piętro w budynku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

649 000 zł46 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od właściciela - bez pośredników Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie (2024) na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 190 000 zł75 m² 15 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Good Life Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż o powierzchni 75m2, zlokalizowany przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Ta ekskluzywna nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na projektancie w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny. Mieszkanie posiada powierzchnię 68 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, al. Sikorskiego

Sikorskiego,Rzeszów

82,86 zł/m²35 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia usługowe o powierzchni ok. 35 m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Lokale użytkowe wraz z recepcją przystosowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

759 000 zł128 m² 5 948,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127,59 m2 w malowniczej okolicy Staroniwa. Nieruchomość jest gotowa w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

396 000 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 2 pokojowe, 36 metrowe mieszkanie w centrum Rzeszowa przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dunikowskiego

Zalesie,Rzeszów

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 100 m w doskonałej lokalizacji - Rzeszów, ul. Dunikowskiego. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

375 000 zł56 m² 6 695,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,01 m2 z prywatnym ogródkiem! Nieruchomość położona jest w nowopowstającej inwestycji przy ul. Warszawskiej, z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Braci Aletańskich

Rzeszów,podkarpackie

835 000 zł76 m² 11 059,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Braci Aletańskich w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Baranówka,Rzeszów

775 000 zł53 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Licencjonowane biuro Nieruchomości wms ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2. Położone jest w zacisznej części osiedla Baranówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

766 000 zł125 m² 6 135,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje najnowszą inwestycje na mapie Rzeszowa kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej na południu Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej. Oferta dotyczy 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł58 m² 8 885,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich mieszkanie na nowym osiedlu mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania 3 lub 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

427 574 zł47 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,10 m2 + balkon zlokalizowana w nowej inwestycji w Krasnem (tuż przy granicy z Rzeszowem). Jedno z najatrakcyjniejszych, nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł62 m² 7 717,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 61,65 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej. Do mieszkania przynależy: obowiązkowe miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Staromieście,Rzeszów

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoprocent-nieruchomosci do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kopisto w samym centrum miasta w Aprtamentach zamkowych. Nieruchomość usytuowana na 10 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

394 454 zł47 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47.24 m z balkonem przy ul. Dębickiej. W jej skład wchodzą: sypialnia, duży salon z aneksem kuchennym, przestronny hall oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

815 000 zł74 m² 8 363,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie, dzielnica Słocina Inwestycja obejmowała wybudowanie 4-rech bliźniaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matysówka,Rzeszów

1 550 000 zł194 m² 7 989,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu nowoczesnego, wolnostojącego domu o powierzchni 194,12 m , usytuowanego na urokliwej działce o powierzchni około 6 arów. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Drabinianka,Rzeszów

595 000 zł43 m² 13 901,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,38 m2 (powierzchnia użytkowa to 42,8 m2) z dwoma balkonami i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zimowit

Zalesie,Rzeszów

738 000 zł62 m² 11 891,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej Rzeszów, ul. Zimowit Metraż: 62,06 m Lokalizacja: ul. Zimowit, rzeszów Cena: 738 000 zł Cena z miejscami postojowymi i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

2 200 zł38 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego dwupokojowego mieszkania z tarasem w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipa

Wilkowyja,Rzeszów

599 000 zł54 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe Z tarasem + osobna kuchnia. Z windą i garażem. OS. Wilkowyja. Sprzedam mieszkanie 52m2 w rewelacyjnej lokalizacji, przy terenach zielonych oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy ul. Łukasiewicza w Rzeszowie z tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 62 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

607 500 zł81 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowa szeregówka o powierzchni 81 m z ogrodem i balkonem. Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji na osiedlu przy ul. Jana Pawła II, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

449 000 zł62 m² 7 288,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,60m2 zlokalizowane na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł59 m² 10 084,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 położone przy ul. Zelwerowicza na Zalesiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

442 288 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich, 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu mieszkań zlokalizowanym przy ul. Jaspisowej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 50,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rzeszów

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Al. Sikorskiego Rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. W pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł37 m² 13 648,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie z pięknym widokowym tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 36.56 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

428 000 zł43 m² 9 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się przy ul. Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastów,Rzeszów

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Atuty możliwość 2 pokoi 30m2 nowa kuchnia okolica politechniki rzeszowiskiej park piwnica inwestycja Opis Wyłącznie u mnie, na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

3 000 zł55 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem do wynajęcia w Rzeszowie! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament wykończony najwyższej klasy materiałami z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Przemysłowa

Rzeszów,podkarpackie

60 zł/m²435 m² 26 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy budynek pod biuro, handel, usługi, centrum medyczne, gastronomię. Możliwość aranżacji wnętrza pod najemcę. Całe piętro do wynajęcia, osobne wejście, winda, osobna centrala wentylacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Przemysłowa

Zwięczyca,Rzeszów

25 zł/m²614 m² 15 350 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn do wynajęcia z placem manewrowym. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia do wynajęcia magazyn o powierzchni 300 m2 zlokalizowany na III piętrze budynku magazynowego w Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

380 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,40 m2, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Rzeszowie, osiedle Architektów. Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na 8 piętrze 10-piętrowego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

57,14 zł/m²150 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal piętrowy w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. Idealny na biuro, sklep, magazyn lub działalność usługową. Budynek ogrodzony, z własnym parkingiem i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

449 000 zł39 m² 11 433,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Cichej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

485 843 zł59 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.89 m z ogrodem przy ul. Dębickiej. W jej skład wchodzą: 2 sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, przestronny hall oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe ul. Miła w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij