dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

498 000 zł50 m² 9 882,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 50,23 m2 zlokalizowane przy ulicy Gościnnej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²51 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej lokalizacji- al. Rejtana, za galerią Plaza. Szczegóły nieruchomości: -powierzchnia 50,6m , -lokal położony na 2. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł53 m² 8 174,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie położone w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Franciszka Kotuli,Rzeszów

459 000 zł51 m² 9 049,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 50,72 m2 | ul. Nowosądecka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,72 m2. Położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł44 m² 9 617,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,19 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w bardzo dobrej lokalizacji w Rzeszowa. Opis nieruchomości: powierzchnia: 44,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem na wynajem na ul. Architektów 4. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staroniwa,Rzeszów

519 938 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,42 m , znajdujące się na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł32 m² 12 343,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

50,18 zł/m²28 m² 1 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia biurowe różnej wielkości przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Oferowane lokale znajdują się na 1 piętrze wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Drabinianka,Rzeszów

506 000 zł36 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura doradzamy nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane przy ulicy Miłosza w Rzeszowie, na prestiżowym osiedlu Drabinianka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Słocina,Rzeszów

427 986 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania parterowego z dużym ogródkiem, położonego w widokowej, spokojnej i cenionej części Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

367 000 zł38 m² 9 735 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Kochanowskiego, rzeszów Idealna lokalizacja zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję! Opis mieszkania: -Metraż: 37,7 m -piętro: 9 z 10 -nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

69 zł/m²71 m² 4 899 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz przestrzeni biurowej w sercu Rzeszowa? Oferujemy funkcjonalny i jasny lokal biurowy o powierzchni 71 m , zlokalizowany w budynku z 2008 roku, przy ulicy Langiewicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

659 000 zł63 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 63,44m2 znajdujące się w Rzeszowie, na os. Drabinianka, przy ul. Sympatycznej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2 zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

559 000 zł55 m² 10 081,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

699 000 zł60 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania to 49 m2. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł111 m² 7 198,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 111 m2 zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 160 m2 i leży na ponad 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Dream House Brokers na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie o powierzchni 49,68 m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł45 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,9m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Rzeszowie, które idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

49,60 zł/m²125 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 125 m2 zlokalizowany przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słowackiego

Rzeszów,podkarpackie

32,50 zł/m²400 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o pow. 40 0 m2 przy ul. Słowackiego w Rzeszowie. Oferowane lokale znajdują się na piętrze budynku usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Piastów,Rzeszów

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

W ofercie biura doradzamy nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,6 m zlokalizowane przy ulicy Wincentego Pola w Rzeszowie na osiedlu Piastów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

766 000 zł125 m² 6 124,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - W cenie miejsce W garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Dostępne od zaraz. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane przy ulicy Pelczara w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1987 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m Rzeszów, ul. Ofiar Katynia Oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

1 265 000 zł270 m² 4 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Cichej w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

1 300 zł34 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka | 33,5 m2 | 2 piętro | ul. Króla Stanisława Augusta | Rzeszów Prezentowane mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) ma powierzchnię 33,5 m2. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł35 m² 16 714,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 zlokalizowane w prestiżowym Apartamentowcu przy Armii Krajowej w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

499 000 zł57 m² 8 731,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Spacerowa zamieszkaj 100 metrów od największego parku dendrologicznego! Marzysz o codziennym spacerze wśród zieleni? Inwestycja Spacerowa to nowoczesne mieszkania w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój przy ul Miejskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł65 m² 8 728,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 zlokalizowane przy ulicy Malczewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłoczy w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

698 880 zł55 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego 3 pokojowego mieszkania na 3 piętrze o powierzchni 54,60m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

797 000 zł60 m² 13 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzam Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie Dzielnicy Parkowej. Opis budynku:.