dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Zwięczyca,Rzeszów

399 000 zł36 m² 11 239,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości Świetna lokalizacja ul. Popiełuszki / Nowe Miasto 2 niezależne, ustawne pokoje Jasna kuchnia z oknem Możliwość własnej aranżacji i podniesienia wartości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Śródmieście,Rzeszów

1 999 zł44 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Rzeszowa - w rejonie ul.Słowackiego. Nieruchomość o łącznej pow. 44m2 usytuowana jest na 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

605 000 zł56 m² 10 803,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: komfortowe 3 pokojowe 56 m2 W kameralnej dzielnicy Z parkingiem za szlabanem na pilota W nowoczesnym, ocieplonym I nowoczesnym bloku Z 2008 roku W okazjonalnej cenie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widokowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

588 000 zł52 m² 11 208,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis: biuro nieruchomości Home prezentuje Państwu wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 52,46 m2 z 2 balkonami po obu stronach. Mieszkanie typu apartament usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Funkcjonalne, duże 2 pokojowe mieszkanie - 55 m2 położone na 3 piętrze w bloku z cegły blisko Centrum oraz Politechniki na osiedlu Dąbrowskiego z miejscem postojowym / parkingiem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

419 000 zł39 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: | dwa niezależne pokoje | osobna kuchnia Z oknem | balkon | piwnica | dwustronny jasny układ | świetna lokalizacja | idealne pod wynajem lub do zamieszkania | opis: na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała,Rzeszów

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł112 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom z 6 pokojami o powierzchni 111,56 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania na nowoczesnym osiedlu w okolicy ul.Lwowskiej! W ofercie biura przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,57 m , zlokalizowane na osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Załęże,Rzeszów

509 000 zł72 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,20 m z prywatnym loggia. Mieszkanie znajduję się w nowo powstającej inwestycji przy ul. Potockiego (zależę) w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ćwiklińskiej

Zalesie,Rzeszów

1 700 zł27 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 27 m2 na osiedlu Enklawa Zalesie przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości:mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny, balkon z widokiem na otoczenie, dodatkowa piwnica, zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania, atrakcyjny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z 2012 roku, położonego na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje nowe gotowe do zamieszkania / niska zabudowa /ul. Biesiadna Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone przy ul. Biesiadnej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biała,Rzeszów

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w kameralnym i zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zalesie,Rzeszów

623 728 zł56 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,85m , znajdujące się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy ul. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Drabinianka,Rzeszów

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości w pełni umeblowana, dostępna od lutego kawalerka przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Powierzchnia to ok. 20 m2, znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

494 000 zł55 m² 9 011,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z prywatnym, bardzo dużym ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze jednego z dwunastu segmentów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionistów

Budziwój,Rzeszów

651 000 zł79 m² 8 221,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

419 430 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Dworzysko Park (budynek D). To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Rzeszów,podkarpackie

12 900 zł430 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio - wynajmujący nie płaci prowizji Zapraszam do wynajęcia powierzchni magazynowo / produkcyjnych o metrażach 430 m2 z wjazdami 0 i rampą tir. magazyn: ok 430 m2, wys 4m (35 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

839 000 zł94 m² 8 954,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie - Osiedle Projektant Oferujemy na sprzedaż przestronne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 93,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Krasne,Rzeszów

539 317 zł72 m² 7 478,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy lokal o powierzchni 72,12 m z trzema miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

141,67 zł/m²12 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal handlowy z możliwością przejęcia gotowego biznesu, zlokalizowany przy ulicy Marszałkowskiej w Rzeszowie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 242,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie 50,61 m | 2 sypialnie | duży salon z aneksem | balkon | wysoki parter Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

379 000 zł33 m² 11 453,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem znajdujące się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą, zlokalizowanym na Osiedlu Nowe Miasto - Ul. Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Budziwój,Rzeszów

960 000 zł149 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z ogrodem położony w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój, przy ul. Chmielnej. Dom znajduje się w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórska

Architektów,Rzeszów

649 000 zł66 m² 10 546,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 66,29 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2020 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane przy ulicy Solińskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2017 Ilość pięter: 2/7 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

580 000 zł43 m² 13 404,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielone Wzgórze

Przybyszówka,Rzeszów

695 000 zł1 304 m² 532,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz działkę o pow 13,04 ara w cichej i spokojnej okolicy w Rzeszowie przy ul. Zielone Wzgórze (os. Przybyszówka). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

538 425 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,79 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

739 000 zł141 m² 5 245,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,70 m z ogródkiem 75m oraz tarasem na dachu. Położony jest on w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Tysiąclecia,Rzeszów

399 000 zł43 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, położonego w Rzeszowie, przy ulicy Kosynierów 2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

50 000 €10 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowy magazyn klasy A. Atrakcyjna lokalizacja z dogodnym wyjazdem na A4 (1.5 km), zróżnicowany dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cienista

Wilkowyja,Rzeszów

10 500 zł300 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę halę usługowo - magazynową z biurem - całość 300 m2 Układ pomieszczeń - parter: pomieszczenie biurowo - usługowe (sala sprzedaży) na parterze 25m2 , toaleta, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

569 000 zł48 m² 11 849,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | Projektant | Rzeszów - inwestycyjnie zapewniony najemy na najbliższe dwa lata! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 999 zł54 m² 9 310,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

565 000 zł47 m² 12 119,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem | Projektant | Rzeszów Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

568 000 zł58 m² 9 810,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 57,9 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: 3.