dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

449 880 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 39,12 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Ostatnie mieszkanie o powierzchni 50,70 m2, mieszczące się na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w centrum miasta. Ulica Lubelska to lokalizacja z szybkim dostępem do najważniejszych punktów Rzeszowa! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Piastów,Rzeszów

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m2, znajdującego się na wysokim parterze w bloku przy ul. Piastów 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowej kawalerki z balkonem na ulicy Sikorskiego. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł38 m² 10 763,20 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bez Prowizji | Centrum - ul. Piastów | Politechnika | 2 pokojowe | panorama | Park Nieruchomości prezentuje mieszkanie, którego największym atutem jest bezkonkurencyjna lokalizacja - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez czynszu! 30 m blisko centrum - Lwowska, rzeszów home profi Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe, umeblowane mieszkanie w apartamentowcu z 2025 r. salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Opłata plus czynsz ok 400 zł. oraz energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł58 m² 11 162,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone przy ul. Potokowej w Rzeszowie. Powierzchnia lokalu: 58,14 m2. Do mieszkania przynależą 2 balkony o pow. 7,70 m2 i 9,39 m2 oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o charakterze inwestycyjnym, położone przy al. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Franciszka Kotuli,Rzeszów

457 000 zł35 m² 13 181,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 34m2 plus dodatkowo 10 m2 antresoli, usytuowanego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł105 m² 6 502,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 104,57m2 na działce o powierzchni 1,42 arów. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Drabinianka,Rzeszów

439 000 zł39 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | 39,40 m2 | ul. Cicha | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 39,40 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Matejki

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł100 m² 6 820,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż lokal w ścisłym centrum miasta Rzeszowa (rynek). Nieruchomość inwestycyjna! Znajduje się w miejscu gdzie jest duże nasilenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Pobitno,Rzeszów

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Bałtyckiej 39b. 4 piętro w budynku 7-piętrowym oddanym do użytku w 2025 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

510 975 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,85 m2 + balkon. Mieszkanie dostępne od ręki w kameralnym bloku przy granicy Rzeszowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Mieszka I,Rzeszów

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Cegielnianej o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

655 907 zł79 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 79,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

357 479 zł40 m² 8 899,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makuszyńskiego

Drabinianka,Rzeszów

493 000 zł36 m² 13 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: | komfort | przestrzeń | widok na zieleń | wysoki standard | brak czynszu | gotowe do zamieszkania | | ogród 150 m | działka W cenie | prywatność | szybki dojazd do centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

530 000 zł49 m² 10 883 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Nowe Miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m , znajdującego się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

538 425 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru | 4 pokoje | miejsce W garażu podziemnym I komórka W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł85 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: dwupoziomowe mieszkanie 84,53 m z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 352,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

713 120 zł89 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Matysówka,Rzeszów

235 000 zł1 010 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa z warunkami zabudowy Rzeszów, matysówka | 10,10 ara Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 10,10 ara, położona w malowniczej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Zawiszy,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane jest na 2 piętrze w bloku 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane jest na parterze w niskim bloku z 2010 r. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 399 zł47 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 47 m2 usytuowana jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

579 000 zł75 m² 7 687,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Drabinianka,Rzeszów

674 000 zł57 m² 11 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,66 m z balkonem 4,68 m , zlokalizowanego przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem wyjątkowego mieszkania na Panoramie Kwiatkowskiego: 60 m2 kuchnia plus 3 pokoje, łazienka, wc, garderoba. Balkon 23 m2 Prestiżowa lokalizacja. Dla kogo? Idealne dla Klienta biznesowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie z możliwością podziału na dwa pokoje. Mieszkanie o powierzchni 41m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Staromieście,Rzeszów

682 395 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na północy miasta w Zaczerniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia widokowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku na Nowym Mieście w centrum Rzeszowa. Mieszkanie zlokalizowane blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Rzeszów

Architektów,Rzeszów

315 000 zł26 m² 12 333,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 25.54 m znajdujące się na Osiedlu Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

516 942 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru | 3 pokoje | miejsce W garażu podziemnym I komórka W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

539 000 zł53 m² 10 097,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł56 m² 10 612,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wstrzymana! Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,5 m usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

636 244 zł80 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie Z antresolą Z dwoma dużymi tarasami przy dębickiej! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,89 m2 zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wilkowyja,Rzeszów

28 000 zł742 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia obiekt biurowo-usługowy o powierzchni 742,33 m2 usytuowany w Rzeszowie przy ul. Witolda. Nieruchomość.