dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

615 000 zł56 m² 10 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | 56,05 m2 | ul. Grabskiego | Drabiianka Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,05 m2. Znajduje się na parterze w niskim 1-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Budziwój,Rzeszów

512 000 zł62 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Rzeszów, budziwój Gotowe na IV kwartał 2025 r. 0% prowizji | Bez pcc 2% | Bez ukrytych kosztów Dlaczego warto? Brak podatku pcc 2% Bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morgowa

Rzeszów,podkarpackie

685 000 zł171 m² 4 005,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w doskonałej lokalizacji przy ul. Morgowej w sąsiedztwie ulicy Lwowskiej. Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 6,5 ar położony na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł50 m² 9 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł42 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe o powierzchni 42,26 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

660 000 zł59 m² 11 186,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z windą, wybudowanym w 2015 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł68 m² 7 325,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań usytuowanych na granicy Rzeszowa oraz Rudnej Małej. Mieszkanie na poziomie +1 o powierzchni 68.12m2 z balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł48 m² 45,64 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 47,7 m z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze budynku. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałęzowskiego

Śródmieście,Rzeszów

1 800 zł47 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 47 m2 zlokalizowane na osiedlu Śródmieście przy ulicy Gałęzowskiego. 1 piętro w 1 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zwięczyca,Rzeszów

572 250 zł76 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wichrowa

Matysówka,Rzeszów

899 000 zł7 000 m² 128,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Wichrowej (matysówka). Działka o powierzchni 7000 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 370 000 zł97 m² 14 115 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97,06 m2, usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z 1910 roku w rejonie ul. Szopena w Rzeszowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia do wynajęcia zadbane, czyste i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 7. piętrze wysokiego bloku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naruszewicza

Śródmieście,Rzeszów

1 370 000 zł97 m² 14 115 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje | 97,06 m2 | ul. Naruszewicza | Rzeszów Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,06 m2. Położone jest na pierwszym piętrze 3 piętrowej kamienicy w centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siemieńskiego

Tysiąclecia,Rzeszów

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rzeszów ul. Siemieńskiego, staromieście Komfortowe 47 m z dużym tarasem blok z 2015 r. gotowe do zamieszkania 1. Atuty nieruchomości Kameralne osiedle z 2015 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Projektant,Rzeszów

646 407 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 72,63 m z balkonem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

1 190 000 zł642 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Działka inwestycyjna w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w samym centrum Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

559 000 zł48 m² 11 743,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,6m2 mieszczące się na wysokim parterze przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 przy ulicy Nowosądeckiej na osiedlu Projektant. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł56 m² 10 900,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,87m2, znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

350 000 zł29 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 29 m Rzeszów, baranówka, ul. Władysława Broniewskiego Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

697 704 zł83 m² 8 398,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe ,widokowe,nowe mieszkanie,z 2025 z garazem i klimatyzacja na prestizowym osiedlu Panorama Kwiatkowskiego przy zalewie Zwirownia z wlasna plaza. Sklada sie ; z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zalesie,Rzeszów

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Rzeszowa- zalesie. To idealna inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Północ,Rzeszów

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z możliwością podziału na dwa pokoje, o powierzchni 41 m , usytuowane na 1 piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

619 000 zł115 m² 5 365,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia osiedle domów w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. W zależności od potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Dworzysko,Rzeszów

649 000 zł54 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O mieszkaniu Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i dotąd niezamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Budziwój,Rzeszów

439 000 zł54 m² 7 891,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję realizowaną w otoczeniu zieleni, w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum Rzeszowa. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

614 000 zł51 m² 11 929,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,24 m , położone przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

619 000 zł91 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament z antresolą na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witolda

Mieszka I,Rzeszów

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nową, w pełni umeblowaną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie położone jest przy ul. Witolda w Rzeszowie, w spokojnej, kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

34,29 zł/m²350 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni ok. 350 m (parter) przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: - 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rzeszów

Mieszka I,Rzeszów

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia ofertę wynajmu dwóch lokali biurowo-usługowych o powierzchni 19 m oraz 20 m , zlokalizowanych w budynku przy ul. Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł63 m² 9 477,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,20 m , zlokalizowane na szóstym piętrze bloku przy ul. Granicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

1 030 000 zł82 m² 12 561 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Św Antoniego (osiedle Drabinianka) sprzedawane z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Oferta skierowana dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

1 399 000 zł365 m² 3 832,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Wyłącznie W central office nieruchomości nowa niższa cena! Dom z potencjałem - pod inwestycję, wynajem lub rodzinne życie. Rzeszów, ul. Myśliwska | 11,5 ara | ok. 304m + poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

40 zł/m²600 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal użytkowy o powierzchni 600 m przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilara

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: widok, który zachwyca Nowoczesny układ Duże przeszklenia komórka lokatorska (dodatkowo płatna 20 000 zł) Opis mieszkania: mieszkanie o przemyślanym rozkładzie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Rzeszów

629 000 zł68 m² 9 248,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,01 m2 zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Leopolda Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

1 249 000 zł135 m² 9 251,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Przedstawiamy Państwu przestronny wolnostojący urządzony dom o powierzchni 135 m z garażem w bryle, usytuowany na działce o powierzchni 1200 m . Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dynowska

Przybyszówka,Rzeszów

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 36m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Przybyszówka w północno-zachodniej części Rzeszowa przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij