dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Załęże

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł53,38 m² 9 910,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł55,45 m² 10 081,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,01 m² 10 614,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stylu kanadyjskim Rzeszów, ul. Lazurowa możliwość zamiany Na sprzedaż dom w stylu kanadyjskim na drewnianym szkielecie' , położony w Rzeszowie przy ul. Lazurowej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoprocent-nieruchomości do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Lwowskiej, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana w w na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,36 m2 położonego na parterze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m z imponującym ogrodem o powierzchni aż 222 m , zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Nefrytowa Park - Twoje nowe miejsce w zielonej części miasta! Zamieszkaj przy ul. Nefrytowej- w miejscu, które łączy komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Załęskiej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, kameralne osiedle w zielonej i spokojnej części Rzeszowa to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoką jakość wykonania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 492 zł30,66 m² 11 268,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem. Prezentowane osiedle łączy w sobie nowoczesność i bliskość natury. Miejsce idealne dla osób lubiących komfort i ciszę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 051 zł55,13 m² 8 489,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Osiedle na ulicy Potockiego to kameralny projekt mieszkaniowy w Rzeszowie, który łączy nowoczesny styl z wysokim standardem wykonania. Inwestycja obejmuje sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,40 m² 10 093,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Nowoczesne, kameralne osiedle w zielonej i spokojnej części Rzeszowa to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoką jakość wykonania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m z wyjątkowym ogrodem aż 222 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Załęże. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie. o pow. 53,38 m2 + ogród ok. 100 m2 w nowej inwestycji przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Atuty: - nowa inwestycja w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem 13,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie (77,45) na pierwszym piętrze w niskiej kameralnej zabudowie przy ulicy Spichlerzowej. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 77,45m2 - piętro 1/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Rzeszowa - Załężu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Rubinowej na osiedlu Załęże w Rzeszowie. . Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym ogrodem, zlokalizowane w otoczeniu pięknej natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 616 zł67,28 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 67 m w stanie deweloperskim z balkonem i 2 miejscami parkingowymi ul. Rubinowa, załęże, rzeszów. Na sprzedaż funkcjonalne i energooszczędne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania (b5m14) o powierzchni 46,25 m ( 47,93 m po podłodze) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł86,54 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Załęże, na prestiżowym, nowoczesnym i zamkniętym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.09 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł58,36 m² 9 064,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 58,36 m2 z tarasem oraz ogrodem na dzielnicy Załęże przy ul. Nefrytowej w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na nowym osiedlu Załęże Rzeszów. Powierzchnia 67m.kw. Mieszkanie wielopoziomowe. Rozkład pomieszczeń: parter: - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,20 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży nowa inwestycja położona w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 72m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²6 000 m² 222 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości oferujemy na wynajem nowoczesną halę magazynową zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Rzecha - północna część Rzeszowa. Położenie magazynu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 667 zł47,93 m² 9 569,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze oferuje na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Rzeszowie, w dzielnicy Załęże przy ul. Potockiego. Lokal o powierzchni 47,93 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,63 m² 9 363,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem w atrakcyjnej i zielonej okolicy (tuż w sąsiedztwie z lasem). Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Rzeszów, ul. Nefrytowa.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 5,19 ar, na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,40 m² 10 093,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w spokojnej, zielonej części Rzeszowa. Kameralna, zamknięta zabudowa zapewnia prywatność, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 600 zł43,41 m² 10 679,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie pod klucz | 43,41 m | miejsce postojowe w cenie | ul. Potockiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 548 zł82,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszanie w sprzedaży! W sprzedaży 4-pokojowe mieszkania z ogródkiem w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu przy ul. Jaspisowej, os. Załęże. Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 027 zł56,91 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe w stanie deweloperskim przestronne mieszkanie z garderobą, dużą łazienką oraz balkonem (zadaszonym). Technologia pasywna. Dodatkowo rekuperacja, fotowoltaika oraz ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł55,45 m² 10 081,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z balkonem 6,31 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralne osiedle z charakterem - ul. Spichlerzowa /rzecha w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkania W II etapie osiedla spichlerzowa Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położone na ul. Spichlerzowej (os.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł348 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! To idealna propozycja dla inwestorów, którzy poszukują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi. Dostępne też.