Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/strazacka-54g.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i38988.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/strazacka-54g.html
https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/strazacka-54g.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i38988.html

Udostępnij

Zdjęcie

Strażacka 54G

Rzeszów, Drabinianka, Strażacka 54G

Syliwa Fus

Skontaktuj się

Strażacka 54G

Rzeszów, Drabinianka, Strażacka 54G

Rzeszów, Drabinianka, Strażacka 54G

Strażacka 54G

Termin realizacji
czerwiec 2026
Ceny
od 9 350 zł/m²
Metraże
od 41 do 76 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

czerwiec 2026

Ceny

od 9 350 zł/m²

Metraże

od 41 do 76 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 450 240 zł

3 pokoje

od 534 688 zł

4 pokoje

od 666 744 zł

Inwestycja realizowana przez:

BOZ Development

Syliwa Fus

Geodetów 3

Rzeszów 35-328

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizyta76 74,71 m² 9 350 zł/m² 3/6 4 698 539 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
698 539 zł 74,71 m²
9 350 zł/m² 4 pok.
76

Mieszkanie02 40,93 m² 11 362 zł/m² parter/6 2 465 047 zł
Mieszkanie
465 047 zł 40,93 m²
11 362 zł/m² 2 pok.
02

Mieszkanie13 43,21 m² 10 700 zł/m² 1/6 2 462 347 zł
Mieszkanie
462 347 zł 43,21 m²
10 700 zł/m² 2 pok.
13

Mieszkanie27 42,89 m² 11 050 zł/m² 3/6 2 473 935 zł
Mieszkanie
473 935 zł 42,89 m²
11 050 zł/m² 2 pok.
27

Mieszkanie55 42,88 m² 10 500 zł/m² 6/6 2 450 240 zł
Mieszkanie
450 240 zł 42,88 m²
10 500 zł/m² 2 pok.
55

Mieszkanie64 74,71 m² 9 350 zł/m² 1/6 4 698 539 zł
Mieszkanie
698 539 zł 74,71 m²
9 350 zł/m² 4 pok.
64

Mieszkanie66 43,90 m² 10 650 zł/m² 1/6 2 467 535 zł
Mieszkanie
467 535 zł 43,90 m²
10 650 zł/m² 2 pok.
66

Mieszkanie69 59,15 m² 9 750 zł/m² 2/6 3 576 713 zł
Mieszkanie
576 713 zł 59,15 m²
9 750 zł/m² 3 pok.
69

Mieszkanie105 75,71 m² 9 450 zł/m² 1/6 4 715 460 zł
Mieszkanie
715 460 zł 75,71 m²
9 450 zł/m² 4 pok.
105

Mieszkanie111 75,74 m² 9 550 zł/m² 2/6 4 723 317 zł
Mieszkanie
723 317 zł 75,74 m²
9 550 zł/m² 4 pok.
111

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

BOZ Development

Syliwa Fus

Geodetów 3

Rzeszów 35-328

17 850 03...

17 850 03 40

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij