dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Śródmieście

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

80,19 zł/m²106 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rzeszów. Do wynajęcia gabinet stomatologiczny. Powierzchnia 106m2: 2 gabinety stom., sterylizatornia, pokój biurowy, kuchnia, łazienka dla personelu, poczekalnia, łazienka dla pacjentów, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rynek

Śródmieście Północ,Rzeszów

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej i umeblowanej restauracji gotowej do prowadzenia działalności od pierwszego dnia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Śródmieście,Rzeszów

749 000 zł88 m² 8 511,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowe 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m , położone w samym centrum Rzeszowa , przy ul. Staszica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament na wynajem zlokalizowany w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze 33. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Śródmieście,Rzeszów

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 63 m2 | ul. Lubelska | Rzeszów Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Położone jest na 7 piętrze w nowoczesnym bloku z windą który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Rzeszów

2 590 000 zł175 m² 14 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dwie kondygnacje w kamienicy + działka budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszowa, w dzielnicy Śródmieście. Pow. użytkowa ponad 175 m2 (dwa mieszkania + poddasze do własnej aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Rzeszów

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 40 m . Usytuowany jest przy ulicy Zamenhofa w Rzeszowie - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Rzeszów

81,25 zł/m²16 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

16m2 / lokal biurowy / ul. Jagiellońska / Rzeszów Do wynajęcia lokal biurowy lub pod inną działalność przy ulicy Jagiellońskiej w sąsiedztwie Galerii Graffica. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Rzeszów

2 590 000 zł175 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

470 000 zł45 m² 10 363,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lenartowicza

Śródmieście,Rzeszów

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z samodzielną sypialnią w centrum miasta - Wikana Square z pięknym widokiem na tereny zielone Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

50,12 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić lokal na wynajem znajdujący się przy jednej z głównych ulic Rzeszowa. Lokal wykończony w wysokim standardzie, z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 190 000 zł175 m² 6 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Prosper Home Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy Rzeszów, centrum Miasta Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia lokalu biurowo-usługowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście Północ,Rzeszów

490 000 zł37 m² 13 315,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ulicy Baldachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

510 000 zł59 m² 8 660,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa - wyłączność sprzedaży w naszym biurze! Lokalizacja: ul. Marszałkowska, śródmieście Rzeszów w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 3 pokojowe mieszkanie, położone na 11 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

510 000 zł59 m² 8 660,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Śródmieście,Rzeszów

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gałęzowskiego

Śródmieście Północ,Rzeszów

55,13 zł/m²78 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum blisko rynku przy ul. Gałęzowskiego na parterze z dużą witryną o powierzchni 78m2. Zaletą lokalu jest świetna lokalizacja, dwie witryny, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jabłońskiego

Śródmieście Północ,Rzeszów

50 zł/m²43 m² 2 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję estetyczny, funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Matejki

Śródmieście Północ,Rzeszów

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25 m2, zlokalizowany na 1. piętrze kamienicy położonej tuż przy rzeszowskim Rynku -jednej z najbardziej prestiżowych i ruchliwych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 370 000 zł188 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Rzeszów, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w ponad 100-letniej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Lisa Kuli. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

425 000 zł46 m² 9 179,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, zlokalizowanym na Ul. Bochaterów Westerplatte. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

459 000 zł51 m² 9 035,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,80 m położone przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, usytuowane na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Śródmieście,Rzeszów

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 36 m , zlokalizowany na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Rzeszów

691 680 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze luksusowego apartamentowca położonego w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Baldachówka

Śródmieście,Rzeszów

39,13 zł/m²46 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni około 68 m , zlokalizowany w samym sercu Rzeszowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Rzeszów

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 45 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy w Rzeszowie na ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Śródmieście,Rzeszów

83,31 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża, położony w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Fontannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście Północ,Rzeszów

60 zł/m²32 m² 1 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję przestronny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 31,74 m do wynajęcia za 1900 zł netto miesięcznie. Biuro idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Rzeszów

459 000 zł44 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyłącznie w Estaton Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ulicy Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 7 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

519 000 zł49 m² 10 617,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48,88 m2 | ul. Lisa Kuli | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48,88m2. Położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum miasta przy ulicy Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 8 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Śródmieście,Rzeszów

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Śródmieście,Rzeszów

479 000 zł30 m² 16 052,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,84 m , położonej na 7. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Rzeszów

79,35 zł/m²46 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy - 3 pokoje, korytarz, toaleta, po remoncie, lokalizacja w ścisłym centrum Rzeszowa, śródmieście Cena 3.000,00zł netto + podatek VAT + media (woda, gaz, prąd) Wystawiamy fakturę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Rzeszów

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1