dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Śródmieście

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/41

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 2 pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Z mieszkania rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Śródmieście,Rzeszów

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 71,65 m2 | ul. Kopisto | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 71,65 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę lokal biurowy ,u17 -41 m2" o powierzchni 41 m , na sprzedaż. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sokoła

Śródmieście Północ,Rzeszów

45 zł/m²42 m² 1 878 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia, przestronny i funkcjonalny lokal biurowo - usługowy o powierzchni 41,73 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Rzeszów

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Proponowane mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

190 zł/m²56 m² 10 676 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu ,u22" handlowo-usługowego o powierzchni 56,16 m . Lokal usytuowany jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

757 458 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić wyjątkowy lokal ,u38 biurowo-usługowy o powierzchni 44,82 m , zlokalizowany na II piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

579 000 zł58 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - 57,8 m , Ścisłe Centrum Miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,8 m , położonego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

120 zł/m²47 m² 5 666 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego ,u24" o powierzchni 47,22 m , położonego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 732 782 zł109 m² 15 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego U37 o powierzchni 108,98 m , z tarasem/balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 790 zł87 m² 20,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wersja do akceptacji Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia przy ul. Baldachówka w Rzeszowie - centrum miasta, 2 niezależne pokoje. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Rzeszów

110 zł/m²109 m² 11 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego U37 o powierzchni 108,98 m , z tarasem/balkonem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Chmaja

Śródmieście,Rzeszów

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - centrum Rzeszowa - ul. Chmaja! Biuro Res Nieruchomości prezentuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 24 m2, położoną przy Chmaja (boczna ul. Langiewicza) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 8 Marca

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie Biura Rzeszowskie nieruchomości do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. 8 marca w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sokoła

Śródmieście Północ,Rzeszów

40 zł/m²53 m² 2 102 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia, przestronny i funkcjonalny lokal biurowo - usługowy o powierzchni 52,56 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Rzeszów

120 zł/m²45 m² 5 378 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Rzeszów

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa Mieszkanie po remoncie: została wymieniona w jednej sypialni wykładzina na panele oraz w drugiej sypialni jest położona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m z klimatyzacją, które usytuowane jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podpromie

Śródmieście,Rzeszów

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w luksusowej inwestycji Residence przy ul. Podpromie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamkowa

Śródmieście Południe,Rzeszów

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie najmu nowoczesny lokal biurowy 60 m2 w centrum Rzeszowa - ul. Zamkowa Szukasz prestiżowego miejsca dla swojej firmy w samym sercu Rzeszowa? Ten świeżo wyremontowany lokal przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Rzeszów

669 000 zł67 m² 9 950,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie o pow. 67,23 m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie znajduję się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Śródmieście Południe,Rzeszów

518 700 zł40 m² 12 967,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Pilnie mieszkanie po generalnym remoncie w topowej lokalizacji w centrum Rzeszowa niedaleko rynku Świetna lokalizacja wszędzie blisko: rynek, ul. 3 maja, galeria Rzeszów, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Rzeszów

530 000 zł40 m² 13 086,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 położone przy ulicy Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Rzeszów

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka po remoncie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Plac Ofiar Getta, w sercu Rzeszowa osiedle Śródmieście. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m2 | ul.Marszałkowska | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Rzeszów

549 000 zł46 m² 11 831,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 46-metrowe mieszkanie zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu w Rzeszowie na ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście Północ,Rzeszów

529 000 zł42 m² 12 565,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę na zakup mieszkania w Centrum Rzeszowa! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,11 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grottgera

Śródmieście,Rzeszów

63,64 zł/m²22 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni 22 m , zlokalizowany w samym sercu Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Północ,Rzeszów

539 000 zł41 m² 13 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z możliwością podziału na dwa pokoje, o powierzchni 41 m , usytuowane na 1 piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kilińskiego

Śródmieście Północ,Rzeszów

25 zł/m²280 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu o powierzchni 283 m2, zlokalizowanego w sercu Rzeszowa, przy Placu Jana Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Północ,Rzeszów

399 000 zł35 m² 11 452,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 34,84 m , usytuowaną na drugim piętrze trzypiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

75 zł/m²73 m² 5 454 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal biurowy w samym sercu Rzeszowa z parkingiem! Do wynajęcia jasny i gotowy do pracy lokal biurowy o powierzchni 72,72 m , usytuowany na 1. piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

419 000 zł32 m² 13 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia widokowe mieszkanie położone w samym centrum Rzeszów - na Ul. Króla Kazimierza przy płycie rynku. Mieszkanie : Odrębna własność powierzchnia 31,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szopena

Śródmieście Południe,Rzeszów

100 zł/m²55 m² 5 533 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego ,u20" o powierzchni 39,35 m . Do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz sanitariat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Śródmieście Północ,Rzeszów

65 000 zł42 m² 1 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny 42 m w sercu Rzeszowa - gotowy do wejścia! Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni 42 m , położony bezpośrednio na płycie Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Południe,Rzeszów

1 317 156 zł83 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:8/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupoziomowy apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:16/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na wynajem stylowe mieszkanie typu studio z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowane na 16 piętrze prestiżowego apartamentowca Olszynki Park.