dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 618 ogłoszeń

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania, bo wiesz, że dom to nie Twoja bajka? Sprawdź ponieważ tutaj znajdziesz duży salon, dwie łazienki, balkon oraz 4 sypialnie z opcją zagospodarowania pod garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m z balkonem 7,59 m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym miejscu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,04 m² 11 349,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,04 m przy ul. Bolesława Chrobrego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w ramach inwestycji przy ul. św. Marcina. Oferta dotyczy skrajnego segmentu o powierzchni 82,85 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

769 000 zł61 m² 12 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Apartamenty Miłocińska to zamknięty i bezpieczny kompleks 20 budynków w zabudowie szeregowej, oferujący mieszkania o metrażach ok. 61 m , 66,5 m oraz dwa lokale ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 3 bardzo atrakcyjne działki budowlane położone w Rzeszowie przy ul. Białogórskiej w spokojnej i mialowniczej okolicy, która sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 450 zł141,70 m² 6 291,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę narożnej szeregówki w powstającej inwestycji na ul. Herbowej. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 088 zł61,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 61,12 m z tarasem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł67,09 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle sikorskiego to zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego (os. Kmity).

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32,43 m² 13 536,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,43 m , położone na 7. piętrze budynku, w Rzeszowie przy ul. Siemieńskiego. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 217 zł62,03 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 411 zł29,49 m² 14 289,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwustronne, doświetlone mieszkanie na przedostatnim piętrze z efektownym tarasem o pow. aż 31,58m2! Oferta godne uwagi. Świetne na start, pod zakup inwestycyjny. Taras od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,03 m z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł82,28 m² 6 186,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej nieopodal Rzeszowa - tylko 7 km od centrum. - mieszkanie 55,60 m2 + poddasze 26,68 m2 (możliwość adaptacji - będą doprowadzone media, reszta we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro Nieruchomości Trio ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na ul. Kraszewskiego Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w centrum Rzeszowa w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje na mapie Rzeszowa - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej przy ul. Św. Walentego. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł129,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaczego w Rzeszowie. Lokalizacja: ulica Warszawska, rzeszów Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł78,60 m² 10 687,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krynickiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,6 m2 usytuowane jest na wysokim parterze w 4 - piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł59 m² 14 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,00 m , położone na parterze budynku w Śródmieściu, zaledwie 200 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

13 971 500 zł27 943 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 2,7943ha mpzp rzeszów dworzysko Tylko u nas Oferta na wyłączność Rzeszów Dworzysko ul. Ludwika Chmury Działka położona w Strefy Ekonomicznej Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

737 998 zł42 m² 17 595,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 42 m | Rzeszów, ul. Paderewskiego (słocina / Dzielnica Parkowa) Na sprzedaż lokal o powierzchni 42 m , w stanie idealnym, w pełni przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku, wybudowanego w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł96 m² 8 697,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Good Life Nieruchomość prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Granicznej 4a. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4-pokojowe mieszkanie po remoncie | 74,40 m | Krakowska Południe Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,40 m , położone na parterze bloku z 1985 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 315 zł24,87 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł194 m² 4 634,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:271 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Pobitno, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nieruchomość położona na osiedlu Pobitno w Rzeszowie, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 296 zł53,70 m² 8 627,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu nową inwestycje która obejmuje budowę 40 mieszkań 3 pokojowych, w segmentach dwukondygnacyjnych. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, na piętrze Balkony. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł42,01 m² 9 997,62 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,01 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dworzysko Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,30 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,30 m na parterze z ogrodem 65,91 m . Nowe, kameralne osiedle 16 segmentów w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 650 zł48,15 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu lokal usługowy w nowej inwestycji przy ul. Gościnnej. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na II kwartał 2026 roku. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż dom W cenie mieszkania skrajna o powierzchni 112,43 m2 z przynależnym ogrodem ok 102 m2 i garażem w bryle budynku. Szeregówka zlokalizowana w sąsiedztwie Al.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł552 m² 1 811,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 365 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m 2. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego do dnia 05.12.2089r działek gruntu: udział   części -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 326 m² 218,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działki 1326 m Rzeszów, ul. Białogórskana sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 m , położona w atrakcyjnej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,30 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Rzeszów, ul. Myśliwska, osiedle Miłocin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,3.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o powierzchni 47,29 m2 usytuowana jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 22 mieszkań o powierzchni od 25,12 m do 83,11 m w dwóch budynkach z windą - zamknięte w nowoczesnej formie - ze wspólnym garażem podziemnym i komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 364 zł106,02 m² 869 364 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji, zlokalizowanej w jednej z najpiękniejszych części Rzeszowa - na Zalesiu. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Bohaterów w Rzeszowie. Ulica Bohaterów w Rzeszowie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! Marzysz o mieszkaniu blisko centrum Rzeszowa, ale w cichej i spokojnej okolicy? Mieszkanie na ul. Sportowej to idealne.