Budynek użytkowy, al. Sikorskiego

Sikorskiego, Rzeszów, podkarpackie

  • 13 950 000 zł
  • 1 472,30 m²
  • 9 474,97 zł/m²

Zdjęcie

NEXT STEP INVEST...

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, al. Sikorskiego

Sikorskiego, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
11 maja 2026

13 950 000 zł

1 472,30 m²

9 474,97 zł/m²

Budynek użytkowy, al. Sikorskiego

Zaktualizowane: 11 maja 2026

13 950 000 zł 1 472,30 m² 9 474,97 zł/m²

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
biurowe
Powierzchnia działki:
1 428 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

biurowe

Powierzchnia działki:

1 428 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 13 950 000 zł (9 474,97 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 1 472,30 m²
  •   budynek wolnostojący; rok budowy: 2023; stan: bardzo dobry
  •   technika budowy: tradycyjna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  •   winda, wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie biurowe
  • Działka: 1 428 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 19 kWh/m² na rok; końcową (EK): 33 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 34 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (50 miejsc parkingowych)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BUDYNEK HANDLOWO USŁUGOWY NA SPRZEDAŻ

Rzeszów | ul. Sikorskiego 5A

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

Nowoczesny, 4-kondygnacyjny budynek komercyjny
Świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa
Gotowy produkt inwestycyjny generujący dochód od pierwszego dnia