Osiedle Wieniawskiego Etap 5
Rzeszów, Słocina, Wieniawskiego

Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Osiedle Wieniawskiego Etap 5
Rzeszów, Słocina, Wieniawskiego
Rzeszów, Słocina, Wieniawskiego
Zobacz na mapie
grudzień 2026
od 7 900 zł/m²
od 25,13 do 80,94 m²
od 1 do 4
garaż
Termin realizacji
grudzień 2026Ceny
od 7 900 zł/m²Metraże
od 25,13 do 80,94 m²Liczba pokoi
od 1 do 4Miejsca postojowe
garaż1 pokój
od 293 016 zł
2 pokoje
od 425 509 zł
3 pokoje
od 460 136 zł
4 pokoje
od 673 932 zł
| Mieszkanie1/M92 | 74,76 m² | 8 800 zł/m² | 6/6 | 3 | 657 888 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1/M92 |
| Mieszkanie2/M47 | 51,91 m² | 8 900 zł/m² | 3/6 | 2 | 461 999 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M47 |
| Mieszkanie2/M88 | 49,34 m² | 10 400 zł/m² | 5/6 | 3 | 513 136 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M88 |
| Mieszkanie2/M87 | 43,22 m² | 11 000 zł/m² | 5/6 | 2 | 475 420 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M87 |
| Mieszkanie2/M85 | 58,60 m² | 9 900 zł/m² | 5/6 | 3 | 580 140 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M85 |
| Mieszkanie2/M58 | 48,14 m² | 8 900 zł/m² | 5/6 | 2 | 428 446 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M58 |
| Mieszkanie2/M56 | 42,86 m² | 11 000 zł/m² | 5/6 | 2 | 471 460 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M56 |
| Mieszkanie2/M55 | 25,32 m² | 11 700 zł/m² | 5/6 | 1 | 296 244 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M55 |
| Mieszkanie2/M54 | 58,60 m² | 9 900 zł/m² | 5/6 | 3 | 580 140 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M54 |
| Mieszkanie2/M28 | 47,86 m² | 8 900 zł/m² | 5/6 | 2 | 425 954 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2/M28 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie