Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,futuro/26323452.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,futuro/26323452.html
https://rzeszow.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,futuro/26323452.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

al. Batalionów Chłopskich, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie

  • 955 900 zł
  • 86,90 m²
  • 11 000 zł/m²

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

al. Batalionów Chłopskich, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
20 maja 2026

955 900 zł

86,90 m²

11 000 zł/m²

Mieszkanie Staroniwa, al. Batalionów Chłopskich

Inwestycja: Futuro

Zaktualizowane: 20 maja 2026

955 900 zł 86,90 m² 11 000 zł/m²

Termin realizacji:
IV kwartał 2027
Piętro:
5/10
Liczba pokoi:
4
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

IV kwartał 2027

Piętro:

5/10

Liczba pokoi:

4

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 955 900 zł (11 000 zł/m²)
  • Termin realizacji: IV kwartał 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 86,90 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
  • Źródło: oferta dewelopera: Bryksy, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: A43

Lokalizacja

  • Inwestycja: Futuro
  • Adres: al. Batalionów Chłopskich, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, wózkownia, rowerownia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, paczkomat, 102-metrowa, wielofunkcyjna strefa wspólna – FUTUROOM, rozwiązania SmartHome, wideodomofony
  • W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, siłownia, boisko, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, stacja benzynowa

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie o powierzchni 86,90 m² oferuje wyjątkowo wygodny i dobrze przemyślany układ, idealny dla większej rodziny lub osób potrzebujących (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Futuro

Inwestycja realizowana przez:

Bryksy

Biuro Sprzedaży

Krakowska 31

Rzeszów 35-111

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB1 75,74 m² 9 900 zł/m² parter/7 3 749 826 zł
Mieszkanie
749 826 zł 75,74 m²
9 900 zł/m² 3 pok.
B1

MieszkanieB2 93,44 m² 11 100 zł/m² parter/7 5 1 037 184 zł
Mieszkanie
1 037 184 zł 93,44 m²
11 100 zł/m² 5 pok.
B2

MieszkanieB3 84,46 m² 10 800 zł/m² parter/7 4 912 168 zł
Mieszkanie
912 168 zł 84,46 m²
10 800 zł/m² 4 pok.
B3

MieszkanieB4 55,51 m² 12 000 zł/m² parter/7 3 666 120 zł
Mieszkanie
666 120 zł 55,51 m²
12 000 zł/m² 3 pok.
B4

MieszkanieB5 38,68 m² 13 600 zł/m² parter/7 2 526 048 zł
Mieszkanie
526 048 zł 38,68 m²
13 600 zł/m² 2 pok.
B5

MieszkanieB6 38,69 m² 13 600 zł/m² parter/7 2 526 184 zł
Mieszkanie
526 184 zł 38,69 m²
13 600 zł/m² 2 pok.
B6

MieszkanieB7 35,97 m² 14 100 zł/m² parter/7 2 507 177 zł
Mieszkanie
507 177 zł 35,97 m²
14 100 zł/m² 2 pok.
B7

MieszkanieB8 56,02 m² 12 500 zł/m² parter/7 3 700 250 zł
Mieszkanie
700 250 zł 56,02 m²
12 500 zł/m² 3 pok.
B8

MieszkanieB9 44,20 m² 11 800 zł/m² parter/7 2 521 560 zł
Mieszkanie
521 560 zł 44,20 m²
11 800 zł/m² 2 pok.
B9

MieszkanieB10 84,45 m² 11 100 zł/m² 1/7 4 937 395 zł
Mieszkanie
937 395 zł 84,45 m²
11 100 zł/m² 4 pok.
B10

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Futuro

Zdjęcie

749 826 zł

75,74 m²

9 900 zł/m²

parter/7

3

Zdjęcie

1 037 184 zł

93,44 m²

11 100 zł/m²

parter/7

5

Zdjęcie

912 168 zł

84,46 m²

10 800 zł/m²

parter/7

4

Zdjęcie

666 120 zł

55,51 m²

12 000 zł/m²

parter/7

3

Zdjęcie

526 048 zł

38,68 m²

13 600 zł/m²

parter/7

2

Zdjęcie

526 184 zł

38,69 m²

13 600 zł/m²

parter/7

2

Zdjęcie

507 177 zł

35,97 m²

14 100 zł/m²

parter/7

2

Zdjęcie

700 250 zł

56,02 m²

12 500 zł/m²

parter/7

3

Zdjęcie

521 560 zł

44,20 m²

11 800 zł/m²

parter/7

2

Zdjęcie

937 395 zł

84,45 m²

11 100 zł/m²

1/7

4

Biuro Sprzedaży

17 506 50...

17 506 50 40

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

17 506 50...

17 506 50 40

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

17 506 50...

17 506 50 40

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości