dowolna

Nowe mieszkania Rzeszów

1 400 ogłoszeń

1 400 ogłoszeń

459 701 zł58,19 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (2/M61) o powierzchni 58,19 m2, położone na parterze w sześciopiętrowym bloku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

565 760 zł43,52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Lwowska 33 Nowa Ikona w Sercu Rzeszowa | Apartamenty Premium - bez prowizji i podatku pcc! Inwestycja Lwowska 33 to ambitny projekt typu mixed-use, który redefiniuje pojęcie nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

293 016 zł25,26 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż jenopokojowe mieszkanie (1/M72) o powierzchni 25,26 m2, położone na drugim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

675 108 zł80,37 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (2/M29) o powierzchni 80,37 m2, położone na szustym piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

III etap alei myśliwskiej już W przedsprzedaży! Rzeszów, ul. Mysliwska Atrakcyjne warunki cenowe - liczba mieszkań w cenach promocyjnych jest ograniczona! Nowe możliwości, nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł67,09 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle sikorskiego Zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie wolne mieszkanie z ogródkiem! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położone w spokojnej okolicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem oraz stryszkiem przy ul. Budziwojskiej. Lokalizacja z szybkim i wygodny dojazdem do centrum Rzeszowa opis.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł57,45 m² 12 184,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, nigdy nie zamieszkałe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40,57 m² 12 694,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, nigdy nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,91 m² 7 090,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położone w spokojnej okolicy na ul. Miejskiej (os. Budziwój). Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z dumą prezentuje ekskluzywną przedsprzedaż nowej inwestycji na prestiżowym osiedlu Słocina (ul. Słocińska). To kameralny, nowoczesny kompleks składający się.

Szczegóły ogłoszenia

646 407 zł72,63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 72,63 m z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,34 m² 10 736,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych dzielnic Rzeszowa Drabiniance.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł42,25 m² 9 207,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 34 m2 przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowoczesna bryła usytuowana wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł54,88 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Krakowska, rzeszów | Osiedle Premium Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,88 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w spokojnej i zielonej części Rzeszowa. 30 mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

772 200 zł67,47 m² 11 445,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praktycznie gotowa inwestycja przestronne mieszkanie na piętrze z dużą strefą dzienną i przydatną garderobą. Rzeszów, staroniwa. Opis nieruchomości: - pow. 67,47m2 - 2 balkony - garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz 4 pokojowego mieszkania o większym metrażu ? W świetnie skomunikowanej części Rzeszowa? Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Opis nieruchomości: - pow. 79,46m2 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł83,36 m² 5 338,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży mieszkanie położone na południu Rzeszowa - ul. Budziwojska. Mieszkanie składa się z salonu aneksem kuchennym, 2 sypialni, przedpokoju i łazienki. Dodatkowo istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

579 040 zł65,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie na sprzedaż apartament na piętrze o powierzchni 65,80 m2 z balkonem o powierzchni 5,76 m2 oraz dodatkową bezpłatną powierzchnią na poddaszu, usytuowane przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z balkonem. Rzeszów, wilkowyja, ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 700 zł47,96 m² 10 022,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z tarasem zielonym o powierzchni 8,30m2 w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 47,96m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowe 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,46 m , położone w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz kompromisu między mieszkaniem a domem? Ta oferta na rzeszowskiej Słocinie łączy wygodę niskich kosztów utrzymania z luksusem własnego mieszkania i zamkniętego osiedla. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53,46 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy duże, 4-pokojowe, mieszkanie na piętrze w nowej inwestycji, położonej zaledwie 1 km od granicy Rzeszowa- dostępne już na ten rok! podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

796 284 zł73,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z czteropokojowym mieszkaniem o powierzchni 73,73 m2, mieszczącego się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

352 455 zł30,99 m² 11 373,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle we wschodniej części miasta Twoje wymarzone mieszkanie już w sprzedaży! Rzeszów, ul. Bałtycka parametry mieszkania: - pow. mieszkania: 30,99m2 - 2 pokoje (salon z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 976 zł80,28 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,36 m² 10 263,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, przytulna przestrzeń oraz możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu tworzą idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł41,50 m² 9 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł121,60 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! bez podatku pcc bez prowizji biura nieruchomości! W ofercie Biura Park Nieruchomości na sprzedaż nowe, gotowe do odbioru mieszkanie o powierzchni użytkowej 121,6m2 w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

420 378 zł50,29 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

463 505 zł54,53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***promocja*** Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz prywatne miejsce postojowe. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Sikorskiego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,88 m2 + ogród ok. 80 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej. Do mieszkania przynależy: obowiązkowe.

Szczegóły ogłoszenia

516 502 zł65,38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z możliwością tarasu na dachu - III etap alei myśliwskiej! Wyobraź sobie własny taras na dachu - prywatną przestrzeń do relaksu, spotkań z bliskimi i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż! Powierzchnia 68,33 m z balkonem. Oferta dotyczy segmentu środkowego. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2, licząc po "podłodze" 33m2. z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Rzeszów, tylko rynek pierwotny