dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

349 000 zł107 m² 3 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

W ofercie nowe domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Staromieście. Inwestycja charakteryzuje się współczesnym stylem bryły, w oprawie drewna oraz duże przeszklenia. Dużym atutem jest brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

349 465 zł95 m² 3 678,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiamy nową inwestycję przy ul. Jana Pawła II. Projekt składa się z 5 budynków w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domu: 95m2 Powierzchnia ogrodu: 30 m2 Cena: 349 465 zł - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Słocina,Rzeszów

450 000 zł102 m² 4 397,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny bliźniak na 4 arowej działce wg projektu dom W malinówkach 2b dostępny w stanie deweloperskim w 2019 r. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Jeśli szukacie Państwo wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

410 000 zł97 m² 4 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom W zabudowie szeregowej od dewelopera środkowy segment - 0% prowizji od kupującego Z przyjemnością prezentujemy nowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

328 500 zł117 m² 2 795,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowe szeregówki na Białej. Kupujący zwolniony z podatku 2% od czynności cywilnoprawnych (pcc) W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

450 000 zł102 m² 4 397,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli marzysz o domu w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania w prestiżowej dzielnicy Rzeszowa, to trafiłeś na jedyną taką ofertę. Tylko u nas i tylko dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

418 000 zł133 m² 3 133,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura osiedle domów w zabudowie szeregowej w nowoczesnej architekturze. Osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie - dzielnica Budziwój, którą charakteryzuje z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

349 465 zł100 m² 3 500,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie nieruchomości do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Budziwój o powierzchni 99 m2. Główne atuty inwestycji to: - przemyślany i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

299 000 zł121 m² 2 471,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie nieruchomości do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Budziwój o powierzchni użytkowej 121 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł129 m² 3 565,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości posiadamy kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni 129,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł182 m² 3 291,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w stanie deweloperskim zlokalizowanym w południowej części miasta. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł141 m² 3 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem w Rzeszowie ul. Jana Pawła II. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nowe osiedle składające się z 5 funkcjonalnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Antoniego

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł177 m² 2 817,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom 5 pokoi * 1 41,10 m2 powierzchni użytkowej * garaż dwustanowiskowy o powierzchni 31,07 m2 * działka 5 ar * stan surowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

380 000 zł154 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowe szeregówki, zaprojektowane według indywidualnego projektu. Osiem segmentów, usytuowanych na działkach ok. 2-3,5 ar, każdy o powierzchni 136m2 z garażem o powierzchni 17m2. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Pułaskiego,Rzeszów

545 000 zł110 m² 4 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom o podwyższonym standardzie. Do sprzedania pół bliźniaka położonego w Rzeszowie (dawne granice Matysówki) na działce 4,70 arów w urokliwym miejscu z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

565 000 zł144 m² 3 925,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie szeregowej budowane na nowym osiedlu w Rzeszowie dzielnica Drabinianka przy ulicy Kwiatkowskiego. Inwestycję stanowi 7 domów budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krasne

Krasne,Rzeszów

290 000 zł112 m² 2 598,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 116,60m2, z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym o powierzchni około 35m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

389 000 zł128 m² 3 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Rzeszowie ul. Jana Pawła II. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nowe osiedle składające się z 12 funkcjonalnych segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

349 465 zł100 m² 3 500,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Położone w południowej części Rzeszowa. Znakomita lokalizacja, wysoki standard wykończenia i cicha, zielona okolica to największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

588 610 zł182 m² 3 225,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Domy dwukondygnacyjne o powierzchni 182,5m2 lub 211,4m2 zlokalizowane na ogrodzonej działce o powierzchni od 7,02 a do 20,27 a, z wykonanym podjazdem z kostki brukowej. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

420 000 zł142 m² 2 954,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kameralne osiedle 2 domów w zabudowie bliźniaczej (4 segmenty) w atrakcyjnej części Rzeszowa - os. Zalesie - w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł97 m² 4 242,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż Szeregówka w stanie deweloperskim przy ul.Krakowskiej. Segment środkowy B o powierzchni 96,63 m2, bardzo przestronny, funkcjonalny projekt. Wykończone w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł172 m² 3 081,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 146m2 położony na kwadratowej działce o powierzchni ok. 5,5a. Termin zakończenia budowy to koniec roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słocina

Słocina,Rzeszów

398 000 zł137 m² 2 911,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie segmenty mieszkalne w zabudowie szeregowej Segmenty środkowe znajdują się na działkach o powierzchni około 2 ary , segmenty skrajne 3 ara. Prezentowany projekt przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staroniwa

Staroniwa,Rzeszów

630 000 zł223 m² 2 828,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 (ok. 220 m2 powierzchni całkowitej) w stanie surowym zamkniętym o oryginalnej bryle oraz funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

368 000 zł102 m² 3 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie okolice ul. Jana Pawła II bez prowizji od kupującego! opis nieruchomości: - powierzchnia domu 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zalesie

Zalesie,Rzeszów

289 000 zł79 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie os. Zalesie opis nieruchomości: - powierzchnia domu 78,97m2 - powierzchnia działki 2a - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

535 000 zł130 m² 4 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 130m2 położony w Rzeszowie obok ul. Św. Rocha, usytuowany na działce 4,7 arów. Dom wybudowany według projektu oliwier-z-wiata-blizniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł117 m² 3 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ekonomiczne funkcjonalne 4 budynki jednorodzinne w zabudowie w bliźniaczej z poddaszem użytkowym. Parter zajmuje nowoczesna, otwarta strefa dzienna. Przestronny, nasłoneczniony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas! Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o pow. 180m2 stan deweloperski. Gotowe! Standard wykończenia obejmuje: wykończenie zewnętrzne : elewacje, okna, drzwi, kostka brukowa tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł159 m² 3 145,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Krótki opis: dom o powierzchni 158 m2. Nieruchomość składa się z 5 pokoi w tym ustawny i dobrze nasłoneczniony salon, 4 sypialni i garderoby, otwartej kuchni z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

410 000 zł93 m² 4 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej 2 miejsca postojowe! ostatnia wolna szeregówka! dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera prezentuje na sprzedaż szeregówkę na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł148 m² 2 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący na ul. Jana Pawła II specyfikacja: - powierzchnia mieszkania 148m2 - działka ponad 5 ar - koszt 339 000zł - świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

350 000 zł94 m² 3 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szeregówka 94 m2 za 350 000 pln Przedstawiamy ostatnie wolne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 94 m2. Do nieruchomości przynależy ogródek o powierzchni 30 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł131 m² 3 360,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Krótki opis: dom o powierzchni 130 m2. Nieruchomość składa się z 4 pokoi w tym ustawny i dobrze nasłoneczniony salon, 3 sypialni i garderoby, otwatej kuchni z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł130 m² 3 364,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Krótki opis: dom o powierzchni 130 m2. Nieruchomość składa się z 4 pokoi w tym ustawny i dobrze nasłoneczniony salon oraz 3 sypialnie, otwatej kuchni, 2 łazienek, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł131 m² 3 360,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł183 m² 2 831,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem, zielonej okolicy idealnej na spacery i przyjaznym otoczeniu dla Twojej rodziny ta propozycja jest kierowana właśnie do Ciebie. Krótki opis: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Biała,Rzeszów

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym os. Biała, o powierzchni 240 m2 wraz z działką16ar. Działka usytuowana jest na wzniesieniu, co gwarantuje przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł71 m² 4 475,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem, zielonej okolicy idealnej na spacery i przyjaznym otoczeniu dla Twojej rodziny ta propozycja jest kierowana właśnie do Ciebie. Dom o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij