dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Strzelnicza

Staroniwa,Rzeszów

529 000 zł73 m² 7 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:131 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w nowoczesnej bryle zlokalizowany na kameralnym osiedlu w dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

350 000 zł118 m² 2 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej, już gotowe. Istnieje również możliwość realizacji budynków w standardzie pod klucz w zacisznym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 120 m wybudowany wg projektu " Dom w Malinówkach 11 ". Nieruchomość usytuowana na działce 5 a, sprzedawana w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

406 000 zł83 m² 4 885,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż ostatnia wolna szeregówka 83,1 m2 (aktualizacja na dzień 16.08.2021). Prezentowany projekt przedstawia następujący układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

639 000 zł183 m² 3 492,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:164 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 182,97 m2 na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie. Piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

309 000 zł109 m² 2 569,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Uwaga! nowa inwestycja mieszkaniowa! rzeszów - os. Budziwój rynek pierwotny! 0% prowizji biura 0 zł podatku od czynności cywilno - prawnych (pcc) 0 zł za doradztwo kredytowe Prezentujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

406 000 zł83 m² 4 885,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję na sprzedaż , są to domy w zabudowie szeregowej. Kontynuujemy rezerwację trzeciego etapu budowy segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

479 000 zł138 m² 3 471,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów: brak podatku pcc, zakup od dewelopera, brak prowizji! Prezentujemy Państwu inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

495 000 zł84 m² 5 896,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja - ul. Lwowska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stączka

Załęże,Rzeszów

429 000 zł83 m² 5 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Cisza i spokój z dobrym dojazdem do centrum Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Załęże. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym układzie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

449 000 zł138 m² 3 253,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł125 m² 4 149,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,09 m2 usytuowany na działce ok 4a z garażem w bryle budynku. Znajduje się na osiedlu składającym się z ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staroniwa

Staroniwa,Rzeszów

649 000 zł121 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staroniwa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

389 000 zł120 m² 3 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż domy wolnostojące o powierzchni 120 m2 usytuowany na ładnych -4,5-arowych działkach miejscowości tyczyn, w zacisznym, widokowym miejscu. Inwestycja składać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

430 000 zł62 m² 6 891,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej w rej. ul. Strażackiej w stanie deweloperskim o powierzchni 62,4 m2 na pierwszym piętrze, skrajny segment co daje możliwość dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

489 000 zł119 m² 3 937,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatni dom narożny w zabudowie szeregowej w I etapie. Inwestycja Realizowana jest w II etapach. Aktualnie realizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Załęże

Załęże,Rzeszów

406 000 zł83 m² 4 885,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Oferta dotyczy segmentu środkowego. Nieruchomość usytuowana na osiedlu Załęże. Oddanie stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

390 000 zł117 m² 3 319,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwoj - ul. Aroniowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wilkowyja,Rzeszów

494 969 zł84 m² 5 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Załęże

Załęże,Rzeszów

426 000 zł93 m² 4 561,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Legionistów

Budziwój,Rzeszów

586 600 zł117 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Domy szeregowe pasywne z pompą ciepła oraz fotowoltaiką! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szeregówek pasywnych na ul. Legionistów. Są to jedyne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

426 000 zł93 m² 4 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Środkowa szeregówka w atrakcyjna cenie - Załęże - stan deweloperski 0% podatku pcc 0% prowizji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

430 000 zł83 m² 5 171,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną na osiedlu słocina/wilkowyja ul. Warneńczyka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

460 000 zł84 m² 5 454,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

406 000 zł83 m² 4 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Skrajna szeregówka w atrakcyjna cenie - Załęże - stan deweloperski 0% podatku pcc 0% prowizji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie szeregowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł135 m² 4 506,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budziwojska. Rzeszów. Domy w zabudowie bliźniaczej - przedsprzedaż Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

436 000 zł83 m² 5 246,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domów w zabudowie szeregowej. Kontynuujemy rezerwację trzeciego etapu budowy segmentów mieszkalnych na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Załęże

Załęże,Rzeszów

389 000 zł96 m² 4 061,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu w rzeszowskiej dzielnicy Załęże, w rejonie ul. Alfreda Potockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

426 000 zł94 m² 4 517,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Załęże - ul. Jaspisowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzelnicza

Staroniwa,Rzeszów

950 000 zł150 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli marzysz o wyjątkowym domu w nowoczesnej bryle na spokojnym osiedlu w otoczeniu bajecznej przyrody, zachowując jednocześnie bliskość wszystkich potrzebnych punktów w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

426 000 zł94 m² 4 517,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załęże

Załęże,Rzeszów

406 000 zł127 m² 3 201,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom W zabudowie szeregowej - segment środkowy 84,30 m2 powierzchni użytkowej (126,80 m2 powierzchni całkowitej) * 4 pokoje * działka 1 ar *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Załęże,Rzeszów

429 000 zł83 m² 5 143,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni bliźniak W nowej inwestycji! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł117 m² 2 808,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatnie wolne domy w zabudowie szeregowej na osiedlu 10 budynków o powierzchni około 117,49 m2 zlokalizowanych na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

555 000 zł117 m² 4 723,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowoczesne domy realizowane w ramach zaprojektowanego od podstaw osiedla mieszkaniowego w południowej części Rzeszowa. Zabudowa szeregowa łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

406 000 zł84 m² 4 816,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Załęże,Rzeszów

406 000 zł84 m² 4 816,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

490 000 zł142 m² 3 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje Brzozowy Zakątek. Ostatnia szeregówka- segment skrajny w stanie deweloperskim! 4 budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

480 000 zł117 m² 4 085,45 zł/m²