dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130m2 w Siedliskach (trzy domy wcześniej należą jeszcze do Rzeszowa) Dom usytuowany jest na około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł118 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż najnowszą inwestycją świetnie zlokalizowaną w Rzeszowie (dworzysko). Posiadamy na sprzedaż 4 segmenty domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

639 000 zł84 m² 7 634,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:185 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 83,70 m2, a powierzchni użytkowej 78,52 m2 usytuowanego na działce o powierzchni 185 m2 na osiedlu Przybyszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

689 000 zł84 m² 8 231,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 83,70 m2, a powierzchni użytkowej 78,52 m2 usytuowanego na działce o powierzchni 316 m2 na osiedlu Przybyszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

810 000 zł135 m² 5 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku. Zalety Nieruchomości: - nowoczesna architektura i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

599 000 zł118 m² 5 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej! Rzeszów Dworzysko! domy W stanie surowym zamikniety czekaja na ciebie! opis nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

619 000 zł78 m² 7 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 78 m2, zlokalizowany przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ropczycka

Przybyszówka,Rzeszów

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118 m2 z garażem w bryle, wśród domów jednorodzinnych w miejscowości Rzeszów dzielnica Przybyszówka. Położony w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ropczycka

Przybyszówka,Rzeszów

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118 m2 z garażem w bryle, wśród domów jednorodzinnych w miejscowości Rzeszów dzielnica Przybyszówka. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

680 000 zł125 m² 54,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 127,09 m2 przy ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom usytuowany jest na około 4ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł76 m² 7 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu II etap inwestycji polegającej na budowie domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł151 m² 5 615,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Nie płacisz podatku pcc 2 %, oraz wynagrodzenia dla biura. Sprawdź wideo. W ofercie naszego biura joker house nieruchomośći* pojawiła się świetna oferta Nowoczesnych domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

1 235 000 zł182 m² 6 770,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:789 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 182,42 m2 zlokalizowany na 7,89 arowej działce w okolicach ul Lwowskiej. Budynek jest przygotowywany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budziwój,Rzeszów

750 000 zł127 m² 5 897,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu domy w stanie surowym zamkniętym przy ul. Budziwojskiej z szybkim dostępem do centrum Rzeszowa! Budziwojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dworzysko,Rzeszów

679 000 zł85 m² 8 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Szeregówka gotowa na I kwartał 2025 r.! NIE PRZEGAP OKAZJI Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje 4 pokojową szeregówkę narożną w stanie deweloperskim o powierzchni 84,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

555 000 zł76 m² 7 293,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

795 000 zł135 m² 5 879,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie przy ulicy Pogwizdowskiej składającą się z przestronnych budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowa

Przybyszówka,Rzeszów

663 000 zł85 m² 7 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ul. Łanowej w Rzeszowie (boczna ul. Krakowskiej). Oferta dotyczy narożnego domu o powierzchni 85 m2 z ogrodem 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł107 m² 6 065,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Expander ma przyjemność przedstawić Państwu drugi etap inwestycji przy ulicy Myśliwskiej w Rzeszowie. W skład inwestycji docelowo wchodzić będzie 18 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

459 000 zł110 m² 4 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż szeregówka z garażem w Rzeszowie przy ul. Porąbki: stan deweloperski lub surowy zamknięty. Oferuję na sprzedaż dom w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu świetną inwestycję przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 (plus ok. 10 m powierzchni strychu gratis) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Drabinianka,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na działce 3 ar o powierzchni 85,4 m2 Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 na działce ok. 3ar. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie przy ulicy Budziwojskiej. Wyjątkowa cena: 505 000 zł! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 115 m Powierzchnia strychu do adaptacji: 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,20 a przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

789 000 zł125 m² 6 292,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją zlokalizowaną w niewielkiej odległości na wschód od serca Rzeszowa, na osiedlu Wilkowyja, przy ul. Olbrachta. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej z bardzo dobrym dojazdem do centrum rzeszowa. Dom składa się z 4 pokoi (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem ok 100 m2! Nieruchomość zlokalizowana jest w nowopowstającej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Drabinianka,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce 2,20 ar. Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. - bardzo dobry dojazd do centrum rzeszowa, - osobna Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Drabinianka,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjenj ofercie. Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 na działce 2,06 ar. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Łany,Rzeszów

1 199 000 zł151 m² 7 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez pcc (brak podatku od czynności cywilnoprawnych)! pod klucz! możliwość kredytowania! Biuro home ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękny dom wolnostojący (150 m2), które usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Drabinianka,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Drabinianka,Rzeszów

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce 2,20 ar. Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Dworzysko,Rzeszów

639 000 zł78 m² 8 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż gotowy do wprowadzenia i wykończenia dom w zabudowie bliźniaczej. Ten wyjątkowy dom ma powierzchnię 78, m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

884 300 zł112 m² 7 912,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szeregówki Nowowiejska to wyjątkowe osiedle nowoczesnych jednorodzinnych segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej, które realizujemy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

884 600 zł112 m² 7 915,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Miłocin,Rzeszów

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Prezentujemy Państwu dom szeregowy o łącznej powierzchni 115,24 m2 przy ul. Łąkowej w skład którego wchodzą: parter: 1. Przedsionek 5,22 m2 2. Korytarz 5,60 m2 3. Łazienka 5,19 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

883 300 zł112 m² 7 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

890 600 zł112 m² 7 968,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 usytuowany na działce o powierzchni około 3 ara w Rzeszowie. Dom znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 76 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,06 a przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość składa.