Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Prymasa 1000-lecia, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie

  • 505 560 zł
  • 38,30 m²
  • 13 200 zł/m²

Mieszkanie

Prymasa 1000-lecia, Baranówka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
15 grudnia 2025

505 560 zł

38,30 m²

13 200 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 15 grudnia 2025

505 560 zł 38,30 m² 13 200 zł/m²

Piętro:
4/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 505 560 zł (13 200 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38,30 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 pokoje częściowo wykończone, dostępne od ręki.
NOWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU PRYMASA 1000-LECIA 6A dostępne od ręki. Brudna robota zakończona!

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie!
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie częściowo wykończone, dostępne od ręki, bez czekania i bez stresu! W cenie dostaniesz jeszcze drzwi wewnętrze - są już zamówione.

Lokalizacja: ul. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt