dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 606 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 780 zł37,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 696 zł69,49 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 645 zł69,49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49,80 m² 11 345,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane w zielonej części Rzeszowa przy ul. Bieckiej To wnętrze dedykowane jest osobom, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,55 m² 13 985,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z ogrodem 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem oraz szybkim terminem odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,71 m² 10 033,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 500 zł46,25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania (b5m14) o powierzchni 46,25 m ( 47,93 m po podłodze) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 485 zł52,11 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,21 m² 12 135,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 117 zł43,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 400 zł43,40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 030 zł50,10 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,20 m² 7 817,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w wysokim bloku z windą z lat 80 tych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Świadka. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,70 m² 11 750,84 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,7m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,70 m² 10 050,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowaną w Kielanówce. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 1/4 Rodzaj ogrzewania: miejskie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,68 m² 9 802,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł58,07 m² 11 520,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 z ogródkiem przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2021.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,60 m² 15 867,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60m2 zlokalizowane przy ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. Ulica Twardowskiego to spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,19 m² 14 788,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 37,19 m , zlokalizowane w nowym bloku na osiedlu Architektów przy ul. Solidarności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,70 m² 9 071,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyłącznie ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy ul. Marszałkowskiej 15. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,18 m² 11 807,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Wyłącznie w ofercie estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ponad 37 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55,90 m² 10 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,87 m2 (po podłodze ok. 70m2) znajdujące się na 4 piętrze budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 500 zł67,40 m² 8 152,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Chmaja w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1970 Ilość pięter: 0/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m2 zlokalizowane przy ulicy Dominikańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1990 Ilość pięter: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,20 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte o powierzchni 47,2m2. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,53 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,53m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,40 m² 11 201,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłącznie w ofercie estaton prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,5 m zlokalizowane na parterze w wysokim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł52,60 m² 11 596,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2016 Ilość pięter: 5/5.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,63 m² 9 086,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w biurze Estaton trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m2, zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1986 Piętro: 2/4 Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł57,10 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10m2 zlokalizowane przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2011.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł31,60 m² 11 677,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni o powierzchni 31,6 m2, zlokalizowaną przy ulicy Świadka na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63,90 m² 9 389,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Rejtana w Rzeszowie. Osiedle w Nowym Mieście w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

295 500 zł26,38 m² 11 201,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,38m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł59 m² 11 338,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 przy ulicy Czesława Miłosza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowej Drabiniance jednej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,60 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe (możliwość wydzielenia czwartego) mieszkanie o powierzchni 67.6 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł98,90 m² 8 483,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1988

Gotowiec inwestycyjny - Wysoka Rentowność Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 98,90 m2, zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego.