Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów, podkarpackie

  • 505 000 zł
  • 57,76 m²
  • 8 743,07 zł/m²

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
7 stycznia 2021

505 000 zł

57,76 m²

8 743,07 zł/m²

Mieszkanie Rzeszów

Zaktualizowane: 7 stycznia 2021

505 000 zł 57,76 m² 8 743,07 zł/m²

Piętro:
13/17
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

13/17

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 505 000 zł (8 743,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 57,76 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 13/17
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 450 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 pokoje | 57,76 m2 | ul. Hetmańska | "Bulwary Park" |

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 13 piętrze w wysokim bloku z 2019 roku. Apartament ma powierzchnię 57,76m2. położony jest na trzynastym piętrze w prestiżowym budynku z 2019r. Do mieszkania przynależy przestronny balkon. (...)

Kontakt

Agent

Wiktor Zyga

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości