Mieszkanie, ul. Bohaterów

Bohaterów, Rzeszów, podkarpackie

  • 399 000 zł
  • 49,90 m²
  • 7 995,99 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Korzeniow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bohaterów

Bohaterów, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
15 maja 2026

399 000 zł

49,90 m²

7 995,99 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bohaterów

Zaktualizowane: 15 maja 2026

399 000 zł 49,90 m² 7 995,99 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (7 995,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji | 49,9 m² | Rzeszów, ul. Bohaterów | balkon + piwnica

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,9 m², położone na 4 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Bohaterów w Rzeszowie.
Lokal dwustronny o ekspozycji południowy-wschód / północny-zachód, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone i przewiewne. (...)

Agent

Łukasz Korzeniowski

698 627...

698 627 643

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Korzeniowski

698 627...

698 627 643

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana