Mieszkanie Rzeszów

Piastów, Rzeszów, podkarpackie

  • 410 000 zł
  • 33,80 m²
  • 12 130,18 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Blich...

Skontaktuj się

Mieszkanie Rzeszów

Piastów, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
19 maja 2026

410 000 zł

33,80 m²

12 130,18 zł/m²

Mieszkanie Rzeszów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

410 000 zł 33,80 m² 12 130,18 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1979
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1979

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 410 000 zł (12 130,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,80 m², 2 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1979 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka, kuchenka mikrofalowa
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastów, dosłownie 5 minut od Politechniki Rzeszowskiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i inwestorów pod wynajem.
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,8 m2, położonet na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1979 roku.
Mieszkanie jest zadbane i gotowe do zamieszkania. (...)

Agent

Małgorzata Blicharska

666 676...

666 676 351

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

666 676...

666 676 351

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana