Mieszkanie

Okulickiego, Króla Stanisława Augusta, Rzeszów, podkarpackie

  • 419 000 zł
  • 38,21 m²
  • 10 965,72 zł/m²

Zdjęcie

Gabriela Mucha

Skontaktuj się

Mieszkanie

zaktualizowane:
18 maja 2026

419 000 zł

38,21 m²

10 965,72 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 18 maja 2026

419 000 zł 38,21 m² 10 965,72 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (10 965,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 38,21 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (1,50 m²), piwnica
  • Czynsz: 740 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Pierwsze Piętro, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2668/7393/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję wynajmu z uwagi na bliskość uczelni wyższych i pełnej infrastruktury. (...)

Agent

Gabriela Mucha

781 483...

781 483 383

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość