Mieszkanie, ul. Strażacka

Strażacka, Rzeszów, podkarpackie

  • 750 000 zł
  • 59 m²
  • 12 711,86 zł/m²

Zdjęcie

Gabriela Dąbkows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Strażacka

Strażacka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
19 maja 2026

750 000 zł

59 m²

12 711,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strażacka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

750 000 zł 59 m² 12 711,86 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (12 711,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: własne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², położone na 1. piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Rzeszowa. W bliskiej odległości od centrum miasta przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych.

Nieruchomość posiada prywatne miejsce postojowe tuż przy samym wejściu, co zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. (...)

Agent

Gabriela Dąbkowski

730 939...

730 939 304

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Gabriela Dąbkowski

730 939...

730 939 304

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Gabriela Dąbkowski

Zostaw telefon, oddzwonimy