Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Marszałkowska, Śródmieście, Rzeszów, podkarpackie

  • 479 000 zł
  • 46,70 m²
  • 10 256,96 zł/m²

Zdjęcie

Renata

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Marszałkowska, Śródmieście, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
11 maja 2026

479 000 zł

46,70 m²

10 256,96 zł/m²

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

479 000 zł 46,70 m² 10 256,96 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1968
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1968

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 479 000 zł (10 256,96 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 46,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: częściowo wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1968
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 650 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,70 m², zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie tuż obok Galerii Rzeszów.

Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku (bez windy).

Układ mieszkania:
salon z przejściem do kuchni,
dwie oddzielne sypialnie,
kuchnia częściowo otwarta (przechodnia z salonu),
łazienka,
przedpokój. (...)

Agent

Renata

577 001...

577 001 824

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent