Mieszkanie, ul. Krakowska

Krakowska, Przybyszówka, Rzeszów, podkarpackie

  • 732 000 zł
  • 57,85 m²
  • 12 653,41 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Wolak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krakowska

Krakowska, Przybyszówka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
23 maja 2026

732 000 zł

57,85 m²

12 653,41 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 23 maja 2026

732 000 zł 57,85 m² 12 653,41 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 732 000 zł (12 653,41 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,85 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (17 m²), ogródek 33 m²
  • Czynsz: 200 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem i klimatyzacją!

Szukasz gotowego do wprowadzenia, nowoczesnego wnętrza z duszą? To 3-pokojowe mieszkanie łączy industrialne akcenty, ciepło naturalnego drewna i komfort posiadania własnego kawałka zieleni. Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja!

Lokalizacja: Rzeszów, ul. (...)