Mieszkanie Rzeszów

Przybyszówka, Rzeszów, podkarpackie

  • 670 000 zł
  • 69,97 m²
  • 9 576 zł/m²

Zdjęcie

Denis Kapusta

Skontaktuj się

Mieszkanie Rzeszów

Przybyszówka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
16 maja 2026

670 000 zł

69,97 m²

9 576 zł/m²

Mieszkanie Rzeszów

Zaktualizowane: 16 maja 2026

670 000 zł 69,97 m² 9 576 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (9 576 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 69,97 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 180 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Pańska, Rzeszów | 69,97 m |

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,97 m, położone w nowo wybudowanym budynku z końca 2025 roku, przy ul. Pańskiej w Rzeszowie.

Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie, co zapewnia większą prywatność i komfort życia.
Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu masz możliwość aranżacji wnętrza dokładnie według własnych potrzeb i gustu. (...)

Agent

Denis Kapusta

536 264...

536 264 455

536 264 455

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

536 264...

536 264 455

536 264 455

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl